Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Samurajové jsou na nebezpečné cestě do jejich vesnice. Vrací se kvůli válce a chtějí svou vesnici chránit před nepřáteli. Vybrat cestu přes poleJít přes.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Samurajové jsou na nebezpečné cestě do jejich vesnice. Vrací se kvůli válce a chtějí svou vesnici chránit před nepřáteli. Vybrat cestu přes poleJít přes."— Transkript prezentace:

1 Samurajové jsou na nebezpečné cestě do jejich vesnice. Vrací se kvůli válce a chtějí svou vesnici chránit před nepřáteli. Vybrat cestu přes poleJít přes lespřes

2 les Pokračovat v pochodu Vybral jsi cestu přes pole, tví samurajové se na horkém letním slunci pečou v brnění a mají velikou žízeň, ale i přes to vytrvale pochodují do své vesnice.

3 pole Naši samurajové narazili na nepřátelskou skupinu bojovníků. Modří samurajové prý terorizovali jejich vesnici během války. Zaútočit ! Utíkat !

4 ninjové Rozhodl jsi se jít přes les. Tví samurajové jsou stále ve střehu, ale nezpozoroval i zákeřné ninji ukryté mezi stromy. Pokračovat v cestě lesem

5 přežít Na samuraje se z lesa vyřítili ninjové, co chceš, aby samurajové udělali? Bojovali ! Utíkali

6 zemřít Tvé rozhodnutí nebylo správné a stálo samuraje život. Začít znovu?

7 Rozhodl jsi se správně a nepřátele jsi porazil. Pokračovat v cestě

8 Tvé rozhodnutí bylo správné. Většina tvých samurajů boj přežila a může pokračovat v cestě. Pochodovat dál !

9 V pořádku jsi své samuraje dovedl do vesnice. Spálili jste vlajku nepřátel a osvobodili svou vesnici Klávesou „esc“ ukončíš hru


Stáhnout ppt "Samurajové jsou na nebezpečné cestě do jejich vesnice. Vrací se kvůli válce a chtějí svou vesnici chránit před nepřáteli. Vybrat cestu přes poleJít přes."

Podobné prezentace


Reklamy Google