Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Moje Rodina. Moje mamka Pracuje na střední škole na Kolofikovém nábřeží. Ráda uklízí, pracuje na zahrádce a pere prádlo. Má 39 let. Na střední škole pracuje.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Moje Rodina. Moje mamka Pracuje na střední škole na Kolofikovém nábřeží. Ráda uklízí, pracuje na zahrádce a pere prádlo. Má 39 let. Na střední škole pracuje."— Transkript prezentace:

1 Moje Rodina

2 Moje mamka Pracuje na střední škole na Kolofikovém nábřeží. Ráda uklízí, pracuje na zahrádce a pere prádlo. Má 39 let. Na střední škole pracuje již 10 let. Předtím pracovala v pivovaru v Opavě, když ještě existoval.

3 Můj taťka Můj táta pracuje jako nadstrážmistr v opavské věznici. Má 39 let. Rád pracuje na zahrádce. Noční má od 5 hodin večer do 7 hodin ráno. Ranní má od 4 hodin ráno do 6 hodin večer, někdy má i kratší. A uklízí sníh před domem.

4 Max Mamka Iveta Babička Edita Děda Max Taťka Roman Babička Vlasta Děda Jiří

5 Můj Pes Můj pes se jmenuje Kuba. Má 6 let na lidský věk to je 42 let. Moc rád si s ním hraji. Jeho barva je černá. Rasa je střední pudl.

6 Já Jmenuji se Max. Mám 12 let. Rád jezdím na kolečkových bruslích. A doma se většinu času učím.

7 Konec Doufám, že se vám to líbilo.


Stáhnout ppt "Moje Rodina. Moje mamka Pracuje na střední škole na Kolofikovém nábřeží. Ráda uklízí, pracuje na zahrádce a pere prádlo. Má 39 let. Na střední škole pracuje."

Podobné prezentace


Reklamy Google