Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ZŠ Křepice 3. třída. Ahoj, jmenuji se František Procházka. Rád hraji florbal. Učím se hrát na hudební nástroj klarinet. Na fotce mám modrou mikinu a.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ZŠ Křepice 3. třída. Ahoj, jmenuji se František Procházka. Rád hraji florbal. Učím se hrát na hudební nástroj klarinet. Na fotce mám modrou mikinu a."— Transkript prezentace:

1 ZŠ Křepice 3. třída

2

3 Ahoj, jmenuji se František Procházka. Rád hraji florbal. Učím se hrát na hudební nástroj klarinet. Na fotce mám modrou mikinu a rifle. Mám světlé krátké vlasy.

4 Ahoj, jmenuji se Lucka Kovácsová. Ráda jezdím na kole. Ráda sportuji. Mám ráda knihy a plyšové hračky. Ve škole mám ráda tělesnou výchovu, český jazyk, matematiku a angličtinu. Mám doma malého pejska Charlieho. Mám duhovou mikinu, modré rifle, světlé delší vlasy.

5 Ahoj, já jsem Pavel a baví mě fotbal. Mám rád matematiku a jezdím na kole. Mám šedobílou mikinu a kostkované kalhoty.

6 Ahoj, jmenuji se Vojta Hlaváček. Rád sportuji, hlavně běhám. Také mám rád hodinu matematiky. Mám červenou mikinu a modré rifle.

7 Ahoj, jmenuji se Vojtěch Rabovský. Rád si čtu a sportuji. Jezdím na kole a hraji florbal a fotbal. A taky hraju na klavír. Mám šedou mikinu, černé rifle a krátké hnědé vlasy.

8 Ahoj, jmenuji se Honza Vyhlídal. Rád jezdím na kole a sportuji. Ve volné chvilce si zahraju i fotbal. Můj oblíbený předmět je prvouka. Na fotce mám modré tričko a rezavé kalhoty.

9 Ahoj, jmenuji se Michael Bedřich. Rád hraju florbal a sportuji. Mám modré tričko a šedočerné kalhoty.

10 Ahoj, jmenuji se Vojta Honzík. Hraju florbal, jezdím na kole a hraju na klavír. Mám mazlíčka Gibiška. To je králík. Dobře lyžuju. Na fotce mám žlutozelené triko a modré rifle.

11 Ahoj, jmenuji se Veronika Smetanová. Ráda jezdím na kole a starám se o pejska. Mám růžové triko s dlouhým rukávem a fialové kalhoty. Mám nejdelší vlasy ze všech dětí – delší je má jen paní učitelka.

12 Nakreslili jsme pro vás obrázkové hádanky.

13

14

15

16

17

18


Stáhnout ppt "ZŠ Křepice 3. třída. Ahoj, jmenuji se František Procházka. Rád hraji florbal. Učím se hrát na hudební nástroj klarinet. Na fotce mám modrou mikinu a."

Podobné prezentace


Reklamy Google