Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ASISTENTI PROJEKTU Práce v EU – proč ne? MEDAILONKY.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ASISTENTI PROJEKTU Práce v EU – proč ne? MEDAILONKY."— Transkript prezentace:

1 ASISTENTI PROJEKTU Práce v EU – proč ne? MEDAILONKY

2 STUDENTKY TŘÍDY L3 Jsme studentky 3.ročníku oboru Logistika, je nám 18 let, rády se smějeme, studujeme jazyky, poznáváme svět a nové lidi. Jsme studentky 3.ročníku oboru Logistika, je nám 18 let, rády se smějeme, studujeme jazyky, poznáváme svět a nové lidi. Eva Mandincová – mým velkým koníčkem je lidový tanec – za večer v čižmách bych dala vše, co mám. Ráda čtu, není mi cizí ani práce v domácnosti – obzvlášť pečení je radost, a samozřejmě němčina. Eva Mandincová – mým velkým koníčkem je lidový tanec – za večer v čižmách bych dala vše, co mám. Ráda čtu, není mi cizí ani práce v domácnosti – obzvlášť pečení je radost, a samozřejmě němčina. Veronika Litrbacká – baví mě němčina, ráda zpívám, recituji, mým velkým koníčkem je i cestování, ve volném čase čtu a sleduji televizní programy. Veronika Litrbacká – baví mě němčina, ráda zpívám, recituji, mým velkým koníčkem je i cestování, ve volném čase čtu a sleduji televizní programy. Sylvie Stefanovová - mezi mé koníčky patří kočky (čtyřnohé), práce s počítačem a to všechno dělám, když právě nespím. Sylvie Stefanovová - mezi mé koníčky patří kočky (čtyřnohé), práce s počítačem a to všechno dělám, když právě nespím. Lenka Michalicová – k mým koníčkům patří folklór a večery strávené s přáteli ve sklípku, kde také občas složím nějakou tu básničku a pak je překládám do němčiny. Lenka Michalicová – k mým koníčkům patří folklór a večery strávené s přáteli ve sklípku, kde také občas složím nějakou tu básničku a pak je překládám do němčiny.

3

4 Studentky třídy L2 Je nám oběma 17 let. Studujeme moderní obor – Logistika. Je nám oběma 17 let. Studujeme moderní obor – Logistika. Markéta Kazderová - Mezi mé koníčky patří němčina a četba románů. V létě ráda jezdím na kole po turistických stezkách Jižní Moravy. Miluji jarní procházky přírodou. O víkendech pracuji na počítači s různými programy. Markéta Kazderová - Mezi mé koníčky patří němčina a četba románů. V létě ráda jezdím na kole po turistických stezkách Jižní Moravy. Miluji jarní procházky přírodou. O víkendech pracuji na počítači s různými programy. Kateřina Kobzíková – Mezi mé oblíbené předměty patří němčina a angličtina. Již dlouho hraji na housle a velmi mě to baví. Mým koníčkem je hlavně němčina. Ráda čtu, mým oblíbeným žánrem jsou detektivky. Mám ráda procházky přírodou a s kamarády, ráda jezdím na kole. Kateřina Kobzíková – Mezi mé oblíbené předměty patří němčina a angličtina. Již dlouho hraji na housle a velmi mě to baví. Mým koníčkem je hlavně němčina. Ráda čtu, mým oblíbeným žánrem jsou detektivky. Mám ráda procházky přírodou a s kamarády, ráda jezdím na kole.

5

6 Žáci třídy ET1 Studenti prvního ročníku třídy ET. Je nám 16 let. Mezi naše zájmy patří sport, vlaky.. Studenti prvního ročníku třídy ET. Je nám 16 let. Mezi naše zájmy patří sport, vlaky.. Jakub Pavlů- Mezi mé zájmy patří air-soft, turistické pochody a modelová železnice. Mé oblíbené předměty patří technická dokumentace a německý jazyk. Jakub Pavlů- Mezi mé zájmy patří air-soft, turistické pochody a modelová železnice. Mé oblíbené předměty patří technická dokumentace a německý jazyk. Jiří Daněk- Baví mě sport a vlaky o které se ve svém volnu zajímám. Rád fotografuji. Ve škole mě baví odborné předměty a německý jazyk. Jiří Daněk- Baví mě sport a vlaky o které se ve svém volnu zajímám. Rád fotografuji. Ve škole mě baví odborné předměty a německý jazyk. Lukáš Podrazil- Mezi mé oblíbené záliby patří již od dětství rybaření. Ve škole mě baví technická dokumentace a německý jazyk. Lukáš Podrazil- Mezi mé oblíbené záliby patří již od dětství rybaření. Ve škole mě baví technická dokumentace a německý jazyk. Tomáš Růžička- Baví mě fotbal, který hraji profesionálně již od dětství. Ve škole mě baví chemie a matematika. Tomáš Růžička- Baví mě fotbal, který hraji profesionálně již od dětství. Ve škole mě baví chemie a matematika.

7

8 Student třídy D3 Tomáš Rolník – Jsem členem šermířské a divadelní společnosti Memento mori. Ve svém volném čase se věnuji šermu a divadlu. Baví mě technické předměty jako např. matematika. Dále bych chtěl studovat na stavební fakultě ČVUT v Praze.

9


Stáhnout ppt "ASISTENTI PROJEKTU Práce v EU – proč ne? MEDAILONKY."

Podobné prezentace


Reklamy Google