Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jsme děti z Dětského domova Uherský Ostroh. Nejmladší je sedmi-letá Tereza. Potom šestnácti- letí hoši-Petr, Lukáš a Milan, které mu je 17. Nejstarší je.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jsme děti z Dětského domova Uherský Ostroh. Nejmladší je sedmi-letá Tereza. Potom šestnácti- letí hoši-Petr, Lukáš a Milan, které mu je 17. Nejstarší je."— Transkript prezentace:

1 Jsme děti z Dětského domova Uherský Ostroh. Nejmladší je sedmi-letá Tereza. Potom šestnácti- letí hoši-Petr, Lukáš a Milan, které mu je 17. Nejstarší je Marie, které je již 18.

2 Tereza má 7 let a chodí do 1. třídy Základní školy Uherský Ostroh. Má ráda hlavně malování a zvířátka.

3 Mám 16 let chodím do 9. třídy Základní školy Uherský Ostroh. Mám rád hlavně počítače, a proto jsem vytvořil tuto prezentaci, a proto se hlásím na střední školu počítačového zaměření.

4 Má 16 let a chodí do 9. třídy. Má rád fotbal- hraje za FK Uherský Ostroh.

5 Má 17 let a chodí do 1. ročníku na obor truhlář. Má rád fotbal- hraje za FK Uherský Ostroh. Jeho oblíbena hudební skupina je Fuerza Arma.

6 Je jí 18 let a chodí do 2. ročníku praktické školy. Mezi její koníčky patří plavání a psi.


Stáhnout ppt "Jsme děti z Dětského domova Uherský Ostroh. Nejmladší je sedmi-letá Tereza. Potom šestnácti- letí hoši-Petr, Lukáš a Milan, které mu je 17. Nejstarší je."

Podobné prezentace


Reklamy Google