Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

6. TŘÍDA. 6. třída Spolužáci Anastázie Hermannová Stázka je taková kudrnatá holčina. Hrozně ráda zpívá, poslouchá hudbu, tancuje a baví se s kamarády.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "6. TŘÍDA. 6. třída Spolužáci Anastázie Hermannová Stázka je taková kudrnatá holčina. Hrozně ráda zpívá, poslouchá hudbu, tancuje a baví se s kamarády."— Transkript prezentace:

1 6. TŘÍDA

2 6. třída

3 Spolužáci Anastázie Hermannová Stázka je taková kudrnatá holčina. Hrozně ráda zpívá, poslouchá hudbu, tancuje a baví se s kamarády.

4 Spolužáci Eliška Weinlichová Je kamarádka, která nikdy nikoho nenechá v nesnázích. Mezi její zájmy patří hudba, domácí mazlíčci, kamarádi a hry.

5 Spolužáci Zuzana Szeifová Zuzka je moc hodná a vždy každému pomůže. Její záliby jsou koně, hudba, psi a kamarádi. Zuzku mají všichni rádi.

6 Spolužáci Simona Popelová Simča je veselá a pohodová holka. Má ráda hudbu, domácí mazlíčky, svou mladší sestru Elenku a svou rodinu.

7 Spolužáci Zuzana Podlipná Zuzka má dobrou povahu a je s ní zábava. Mezi její koníčky patří pokec s kamarády, hudba, tanec, hry a rodina.

8 Spolužáci Aneta Paštěková Když máme ve třídě nějaký úkol a nemůžeme ho vyřešit, Anetka si ví rady. Má ráda kamarády, hudbu, tanec, párty a svou rodinu.

9 Spolužáci Štěpánka Zanášková Štěpánka je milá a chytrá holka. Mezi její hobby patří psi, hra na kytaru, hra na klávesy a hra na harmoniku.

10 Spolužáci Dominika Planková Domča nám ve třídě kdykoliv s čímkoliv pomůže. Má ráda psy, hry, hudbu, rodinu a svého psa Kesynku.

11 Spolužáci Adéla Kojecká Naše kamarádka Adélka se baví brouzdáním po facebooku. Je milovnicí zvířat. Nejraději má morčata, králíky a kočky.

12 Spolužáci Tereza Šidlíková Terka je smíšek, který hraje na klávesy a vyrábí ozdůbky. Taky má ráda hudbu a hlavně svého psa Wikyho.

13 Spolužáci Adriana Bunčová Ája je super kamarádka, která nikdy nezklame. Mezi její zájmy patří hudba, tanec, psi a rodina.

14 Spolužáci Vendula Pagáčová Naše upovídaná a všestarostlivá kamarádka. Venďa ráda tancuje, poslouchá hudbu, povídá s kamarády a venčí svého psa Ronyho.

15 Spolužáci Roman Solař Romča je fajn kámoš a náš spolehlivý starosta. Je chytrý, takže nám vždy poradí a pomůže. Jeho koníčky jsou hudba, kamarádi, četba a škola.

16 Spolužáci Pavel Botek Pavlík nezkazí žádnou legraci, je to pohodový kluk. Má rád auta, rodinu a svého malého brášku.

17 Spolužáci Jakub Procházka Kubula a Kuba Kubikula je známý pro své dlouhé blonďaté vlasy. Jeho zájmy jsou časopisy ABC, auta a internet.

18 Spolužáci Lukáš Batoušek Lukša je usměvavý, vtipný a upovídaný. Mezi jeho koníčky patří fotbal, sport, internet a jeho pes Amálka.

19 Spolužáci Marcel Žák Marcel je výtvarně nadaný a je s ním velká sranda. K jeho zálibám patří kreslení, internet a auta.

20 Spolužáci Ondřej Páník Ondra je prima kluk, který má rád srandu. Má rád sport, výtvarné tvoření, keramiku a internet.

21 Spolužáci Jakub Bolf Kubík je spolehlivý kamarád, který vždy někomu pomůže. Mezi jeho zájmy se řadí zpěv a hudba.

22 Třídní učitelka Renata Hudcová Je moc hodná paní učitelka. Máme ji všichni rádi a jsme moc rádi, že ji máme jako třídní. Její záliby jsou lyžování, cyklistika, tanec, divadlo, kino, práce s dětmi a samozřejmě 6. třída.

23 Děvčata 6.třídy Štěpka, Adka a Domča

24 Děvčata 6.třídy Dvě nerozlučné kamarádky Stázka a Elďa

25 Děvčata 6.třídy Zuzka a Ája

26 Děvčata 6.třídy Skoro všechna děvčata 6.třídy

27 Tak to jsme MY


Stáhnout ppt "6. TŘÍDA. 6. třída Spolužáci Anastázie Hermannová Stázka je taková kudrnatá holčina. Hrozně ráda zpívá, poslouchá hudbu, tancuje a baví se s kamarády."

Podobné prezentace


Reklamy Google