Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jmenuji se Michaela Bernardová a je mi 15 let. Tuto školu navštěvuji už od 1.ročníku. Po celou školní docházku patřím mezi žáky s lepším průměrem.No sice.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jmenuji se Michaela Bernardová a je mi 15 let. Tuto školu navštěvuji už od 1.ročníku. Po celou školní docházku patřím mezi žáky s lepším průměrem.No sice."— Transkript prezentace:

1

2 Jmenuji se Michaela Bernardová a je mi 15 let. Tuto školu navštěvuji už od 1.ročníku. Po celou školní docházku patřím mezi žáky s lepším průměrem.No sice sem se trochu zhoršila, ale to se nějak podá. Chodila jsem spíše na sportovní soutěže. V poslední době jsem byla např. na florbale kde ve školském kole jsme byly na 1.místě, v okresním kole jsme byly na 2.místě a v krajském kole jsme skončily na 6.místě. Byla jsem na přespolním běhu kde jsem vždy doběhla v první desítce, ale jako skupina jsme moc dobře nedopadli.Byla jsem na hodně soutěžích ale už si ani nepamatuji na kterých! Miška

3 Naše třída je docela v pohodě, ale měli jsme spoustu třídních učitelů. Měli jsme spousty problémů.Ale myslím si že v posledním roce se toho hodně změnilo.Spojili jsme se v jednu třídu.Myslím že se spolu všichni více bavíme…je jasný že někdo někoho má rád míň a někoho víc….Každý někoho pomlouvá nebo aspoň jedno křivý slovo řekl…..ale i to se stává, když jsme tak velký kolektiv…….Tuhle třídu mám dost ráda a bude to těžký až budu tuto třídu i školu opouštět.¨Já se bavím se všema,ale tak nějak nejvíc Domča, Kiki, Verča, Denisa a Káťa. Ty holky mám fakt moc ráda a budou mi sztraně chybět až každá půjdem jinam.

4 Spolužáci Bajer JanBurdová Veronika Hanzal Michal Hanzal Pavel Hartová Dominika Hirková Nikola Hutta Richard Králíková Markéta Krůtová Denisa Lehocký Lukáš Leiterová Monika Málková Šárka Martínková Klára Martišík Rudolf Miklušák Dominik Paulusová Andrea Plch MarekRoulichová Káťa Sekera JanSinkule Tomáš Smolka David Šumpík Pavel Tofernerová Denisa Tomanová Klára Tran An Venturová Tereza Vlasák JanVolánková Kristýna Vystydová Eva Hodačová Lenka

5 No tak já moc oblíbených předmětů nemám ale přece jenom je pár předmětů, které mám opravdu ráda a to je například tělesná výchova. Baví mě protože mám ráda sport a vykonávám ho i ve volném čase.Dále Mám ráda hudební výchovu, aspoň v jednom předmětu se můžu vykřičet. No a teď ty neoblíbené a těch je víc třeba chemie to je moc složitý na můj mozek.No pak fyzika, přírodopis a občanská výchova je to strašně nezáživný a nerada se to učim…..ale nejradši mám přestávky, ale to asi každý.

6 Super lidi!! Moje Fotogalerie Jenom kluci!! Holky!!

7

8 Závěr Na této škole se mi moc líbilo. Poznala jsem tu spoustu zajímavých lidí, někteří mi padli do oka víc s některýma jsem si i občas lezla na nervy, ale myslím že ten poslední rok jsme se spolu bavili všichni. Sem ráda že jsem byla na téhle škole. Měli jsme i spoustu super učitelů A moc jim děkuju za to všechno co pro nás udělali Hlavně našemu panu učitelovi Svobodovi.


Stáhnout ppt "Jmenuji se Michaela Bernardová a je mi 15 let. Tuto školu navštěvuji už od 1.ročníku. Po celou školní docházku patřím mezi žáky s lepším průměrem.No sice."

Podobné prezentace


Reklamy Google