Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Příroda a já Otázky. Obrázky Já a příroda Já a příroda Já vycházím s přírodou docela dobře, ale nechce se mě chodit moc na túry do přírody např. když.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Příroda a já Otázky. Obrázky Já a příroda Já a příroda Já vycházím s přírodou docela dobře, ale nechce se mě chodit moc na túry do přírody např. když."— Transkript prezentace:

1 Příroda a já Otázky

2 Obrázky

3 Já a příroda Já a příroda Já vycházím s přírodou docela dobře, ale nechce se mě chodit moc na túry do přírody např. když jsme na škole v přírodě. Já vycházím s přírodou docela dobře, ale nechce se mě chodit moc na túry do přírody např. když jsme na škole v přírodě.

4 příroda a já Příroda se nám mění. Je úplně jiná než v zimě. Já mám sice hodně ráda přírodu, ale moc ráda do jí nechodím. A když tam jdu, tak tam běhám mezi květinami. Je tady taky pěkná příroda, ale jen na vybraných místech. Já mám nejradši přírodu, která je moderní.

5 Příroda a já Příroda a já ► Na přírodě mám ráda, že je tam čistý vzduch. ► V přírodě se musíme chovat slušně, ale taky by tam měly být odpadkové koše.

6 Jaro je tady Otázky

7 Máš ráda Jaro? Máš ráda Jaro? Já mám ráda velmi jaro, protože rozkvétají květiny a ptáčci zpívají. A můžeme chodit na venkovní vyhřívané koupaliště.

8 Co se děje na jaře s přírodou ? Začíná se oteplovat. Rodí se více mláďat. Začínáme sbírat květiny do herbářů

9 Jaké je počasí ?  Na jaře je už počasí mnohem lepší než na podzim!  Bývá zatím kolem 20-28°C  Ale i někdy bývá méně než 20 °C

10 Co děláš na jaře ?  Začínáme být v krátkém rukávu.  Začínáme jezdit na kole a na kolečkových bruslích.  A hlavně můžeme běhat na hřištích

11 Co máš na jaře nejraději ? Že už se nemusím tak moc oblékat. Že už se nemusím tak moc oblékat. Že už je více dětí na hřišti. Že už je více dětí na hřišti. Že už rozkvétají květiny. Že už rozkvétají květiny. A už můžeme chodit v šatech. A už můžeme chodit v šatech.

12 Konec Doufám, že se vám to líbilo Kateřina Válková


Stáhnout ppt "Příroda a já Otázky. Obrázky Já a příroda Já a příroda Já vycházím s přírodou docela dobře, ale nechce se mě chodit moc na túry do přírody např. když."

Podobné prezentace


Reklamy Google