Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Seděl jsem na záchodě, uskutečňujíc svoje potřeby, když najednou slyším: „Ahoj. Jak se máš?" Ne že by se mi líbily rozhovory v takovýchto momentech...

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Seděl jsem na záchodě, uskutečňujíc svoje potřeby, když najednou slyším: „Ahoj. Jak se máš?" Ne že by se mi líbily rozhovory v takovýchto momentech..."— Transkript prezentace:

1 Seděl jsem na záchodě, uskutečňujíc svoje potřeby, když najednou slyším: „Ahoj. Jak se máš?" Ne že by se mi líbily rozhovory v takovýchto momentech... O to víc, když netuším, kdo je na druhé straně. Ale v rámci dobré výchovy jsem odpověděl: „Mám se dobře. " J@

2 Na to další otázka: “co děláš?" Jaká nelogická otázka! Připadalo mi to úplně hloupé, tak jsem odpověděl: „Myslím, že to samé co ty..."

3 Nato došlo k „zlatému hřebu“ celé situace: „Můžu jít za tebou ???" To už sice bylo značně neúnosné, ale v rámci dobré výchovy jsem odpověděl … NE! Momentálně jsem velmi zaneprázdněný…!

4 Nakonec slyším jak říká: „Poslouchej, zavolám ti později. Jak ti něco řeknu, tak nějaký blbec odvedle mi odpovídá…"


Stáhnout ppt "Seděl jsem na záchodě, uskutečňujíc svoje potřeby, když najednou slyším: „Ahoj. Jak se máš?" Ne že by se mi líbily rozhovory v takovýchto momentech..."

Podobné prezentace


Reklamy Google