Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Vytvořila : Karolína Tejkalová. * Ráno se nechci vyhrabat z postele. Obleču se a jdu do školy * Za 5 min.8 hod. začíná vyučování, které končí v 13 00.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Vytvořila : Karolína Tejkalová. * Ráno se nechci vyhrabat z postele. Obleču se a jdu do školy * Za 5 min.8 hod. začíná vyučování, které končí v 13 00."— Transkript prezentace:

1 Vytvořila : Karolína Tejkalová

2 * Ráno se nechci vyhrabat z postele. Obleču se a jdu do školy * Za 5 min.8 hod. začíná vyučování, které končí v 13 00 * Pak jedu na přípravku na gympl, odkud se vracím asi v 6 hod.

3 * Úterní ráno je stejné jako pondělní * Po pětihodinovém vyučování jdu na oběd, po kterém následuje hodina flétny * Pak jdu s Katkou do knihovny, kde čekáme na Alču. * Z knihovny jdeme k nám na čaj. Potom jdeme na hudební nauku * Z nauky jdu domů, kde si udělám úkoly a jdu na Simpsnovi.

4 * V 7.00 jdu do školy. * Po šesté hodině jdu na oběd. * Po obědě jdu domů, kde si nachystám věci na výtvarku v ZUŠ Litovel * V 15.20 mi jede auto- bus do Litovle. * V 19.15 se vracím domů.

5 * Po vyučování jdu domů, kde cvičím na flétnu * Pak si čtu knihu 100+1 světoznámých žen.Mám tu některé jejich obrázky * Udělám si úkoly a jdeme se Šejlou ven.

6 * Po vyučování jdu na doučování. * Doma hraji na flétny a čtu si Babičku. * Večer se díváme na Vyprávěj.

7 * Probouzím se okolo deváté hodiny. * Po snídani jdeme ven se psem. * Odpoledne peču bábovku. * Večer (když je zima) se sanujeme.

8 * Vstávám pozdě a pomáhám mamince s obědem. * Po obědě jedeme na bazén do Mohelnice. * Večer si chystám věci do školy.


Stáhnout ppt "Vytvořila : Karolína Tejkalová. * Ráno se nechci vyhrabat z postele. Obleču se a jdu do školy * Za 5 min.8 hod. začíná vyučování, které končí v 13 00."

Podobné prezentace


Reklamy Google