Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Hundertwasserhaus postaven v letech 1983-85 ekologem jménem Friedensreich Hundertwasser Po dědečkovi z Čech jménem Stovoda Po otci Stowasser Upravil si.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Hundertwasserhaus postaven v letech 1983-85 ekologem jménem Friedensreich Hundertwasser Po dědečkovi z Čech jménem Stovoda Po otci Stowasser Upravil si."— Transkript prezentace:

1 Hundertwasserhaus postaven v letech 1983-85 ekologem jménem Friedensreich Hundertwasser Po dědečkovi z Čech jménem Stovoda Po otci Stowasser Upravil si jméno na Hundertwasser. Velká voda jednou za 100 let mění vše co je jí v cestě.

2 Hundertwasser Jeho dílo se neomezuje jen na 3. Vídeňský okres ale v zemi, která má ve svém znaku konzervatismus a život bez emocí, je nepochopitelné, že úředníci města Vídně povolili výstavbu takových perliček uprostřed zástavby činžovních domů poplatných historii a zaběhanému stylu života.

3 Hundertwasserhaus V uvedené čtvrti jsou tři bloky poplatné jeho tvorbě 1)Činžovní dům A 2) Obchodní a informační středisko 3) Činžovní dům B 4) Zahrada s restaurací

4 Činžovní dům A

5 Obchodní středisko

6 Obchodní středisko vše co potřebuje turista ve dvou patrech

7 Osvětlení střechou

8 Podkrovní dveře a šikmá střecha

9 Hundertwasser-restaurace

10 Hundertwasser-restaurace-interiér

11 Letní posezení před restaurací

12 Dům B

13 Dům B interiér


Stáhnout ppt "Hundertwasserhaus postaven v letech 1983-85 ekologem jménem Friedensreich Hundertwasser Po dědečkovi z Čech jménem Stovoda Po otci Stowasser Upravil si."

Podobné prezentace


Reklamy Google