Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

NELA CHRÁSTKOVÁ 5.A 2011/2012 Savci-pes. savci Savci jsou třída obratlovců, která v současné době osidluje téměř celý svět.třídaobratlovcůosidluje Jejich.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "NELA CHRÁSTKOVÁ 5.A 2011/2012 Savci-pes. savci Savci jsou třída obratlovců, která v současné době osidluje téměř celý svět.třídaobratlovcůosidluje Jejich."— Transkript prezentace:

1 NELA CHRÁSTKOVÁ 5.A 2011/2012 Savci-pes

2 savci Savci jsou třída obratlovců, která v současné době osidluje téměř celý svět.třídaobratlovcůosidluje Jejich hlavním spojovacím znakem je výživa mláďat mlékem (kojení). Savci jsou významní také tím, že rodí živá mláďata.

3 Mládě králíka (je to savec)

4 Mezi savce patří například pes. Psa si doma chováme pro radost. Na horách si lidé chovají psy nejen pro radost, ale i pro práci např. (na zahánění ovcí). Pes je nenáročné zvíře, potřebuje ke svému životu jen vodu, granule,pelech nebo boudu,hračku a výběh.

5 Štěně bígla

6 Psů jsou různé druhy (rasy). Např.: velký salašnický pes pudl buldok kokršpaněl

7 Pudl


Stáhnout ppt "NELA CHRÁSTKOVÁ 5.A 2011/2012 Savci-pes. savci Savci jsou třída obratlovců, která v současné době osidluje téměř celý svět.třídaobratlovcůosidluje Jejich."

Podobné prezentace


Reklamy Google