Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Psí útulek Vítejte ve světě psů. psí rasy Podle standardů FCI: Ovčáci a honáčtí psi Pinčové a knírači Teriéři Jezevčíci Špicové Honiči a příbuzné typy.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Psí útulek Vítejte ve světě psů. psí rasy Podle standardů FCI: Ovčáci a honáčtí psi Pinčové a knírači Teriéři Jezevčíci Špicové Honiči a příbuzné typy."— Transkript prezentace:

1 psí útulek Vítejte ve světě psů

2 psí rasy Podle standardů FCI: Ovčáci a honáčtí psi Pinčové a knírači Teriéři Jezevčíci Špicové Honiči a příbuzné typy Ohaři Společenské psi Chrti Neuznaná plemena Podle využití psa: Lovecká plemena Pastýřská plemena Dekorativní psi Služební plemena Severská plemena Podle velikosti psa: Velcí psi Střední psi Malí psi

3 štěňátka psíci

4 útulky AZYL PRO OPUŠTĚNÁ ZVÍŘATA, Praha - Komořany - Útulek pro psy a jiná opuštěná zvířata U soutoku, 14300 PrahaAZYL PRO OPUŠTĚNÁ ZVÍŘATA, Praha - Komořany - Útulek pro psy a jiná opuštěná zvířata AZYL TÝRANÝCH PSŮ - Útulek pro opuštěná, zatoulaná a týraná zvířata. Jeřábová 1, 19000 PrahaAZYL TÝRANÝCH PSŮ - Útulek pro opuštěná, zatoulaná a týraná zvířata.

5 Psí potřeby Jídlo Hračky Pelíšky Obojky Vodítka Čas

6 Děkují za navšívení stránek Adresu najdete v informacích


Stáhnout ppt "Psí útulek Vítejte ve světě psů. psí rasy Podle standardů FCI: Ovčáci a honáčtí psi Pinčové a knírači Teriéři Jezevčíci Špicové Honiči a příbuzné typy."

Podobné prezentace


Reklamy Google