Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

DENISA SOVOVÁ. HLAVNÍ STRÁNKA KOUPIT SI PSA, K TOMU BY MĚL ČLOVĚK PŘISTUPOVAT TÉMĚŘ STEJNĚ TAK ZODPOVĚDNĚ, JAKO KDYŽ SE ROZHODUJE POŘÍDIT SI MIMINKO.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "DENISA SOVOVÁ. HLAVNÍ STRÁNKA KOUPIT SI PSA, K TOMU BY MĚL ČLOVĚK PŘISTUPOVAT TÉMĚŘ STEJNĚ TAK ZODPOVĚDNĚ, JAKO KDYŽ SE ROZHODUJE POŘÍDIT SI MIMINKO."— Transkript prezentace:

1 DENISA SOVOVÁ

2 HLAVNÍ STRÁNKA KOUPIT SI PSA, K TOMU BY MĚL ČLOVĚK PŘISTUPOVAT TÉMĚŘ STEJNĚ TAK ZODPOVĚDNĚ, JAKO KDYŽ SE ROZHODUJE POŘÍDIT SI MIMINKO. PLÁNOVÁNÍ PO PŘÍCHODU DO NOVÉHO DOMOVA ŽIVOT SE PSEM PÉČE O ZDRAVÍ A O SRST PSÍ MÓDA

3 VYBRAT SI VHODNÉ PLEMENO PŘISBŮSOBIT PROSTŘEDÍ

4 KDYŽ SI NEVÍTE RADY S PLEMENEM-RASOU. JE DOBRÉ OBSTARAT SI NAPŘÍKLAD PODOBNOU KNIHU (OBJEVUJE SE NA OBRAZOVCE)

5 PROSTŘEDÍ NEŽ SI DOMŮ PŘIVEDETE PEJSKA PŘYCHYSTEJTE MU: PELÍŠEK MISKU ŽRÁDLO HRAČKY

6 PELÍŠEK ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI PSA !! VHODNÉ PELÍŠKY SE DAJÍ SEHNAT I PŘES INTERNET NEBO NAVŠTĚVTE OBCHODY/ZVERIMEXY ATD.

7 MISKY MISKY BY MĚLY BÝT OMYVATELNÉ-S GUMOU PROTI KLOUZÁNÍ PO PODLAZE A NEMĚLY BY ZREZAVĚT. KDYŽ POŘIZUJETE MISKY NEHLEĎTE POUZE NA JEJICH CENU ALE I PRAKTIČNOST.

8 EXISTUJE SPOUSTU KNIH KDE SE DOZVÍTE VÍCE VĚCÍ O PSÍM ŽRÁDLE- NEBO SI MŮŽETE PŘEČÍST NĚCO VÍCE NA INTERNETU

9 HRAČKY ZAJDĚTE SI DO ZVERIMEXU NEBO SI OBJEDNEJTE HRAČKY PŘES INTERNET

10 PÉČE O ZDRAVÍ A O SRST ZDRAVÍ SRST

11 ZDRAVÍ NEZAPOMEŇTE NAVŠTĚVOVAT PRAVIDELNĚ VETERINÁŘE

12 SRST PÉČE O SRST JE DŮLEŽITÁ PŘEDEVŠÍM U PSŮ S DLOUHOU SRSTÍ, KRÁTKOSRSTÁ PLEMENA JE TŘEBA TAKÉ KOUPAT ALE NE TAK ČASTO-TO BY PSŮM MOHLO TAKÉ UŠKODIT…..

13 VETERINÁŘI DOPORUČUJÍ KOUPĚ ZIMNÍCH OBLEČKŮ

14 MÓDA

15 HALÓ PŘIŠLA POŠTA AŽ SI PŘIVEDETE PSA DOMŮ VŠECHNO PRO NĚJ BUDE NOVÉ.PRAVDĚPODOBNĚ ZAČNE ŠTĚKAT DO ZRCADLA NA SVŮJ ODRAZ, MOŽNÁ, ŽE SE SCHOVÁ V KOUTĚ A BUDE SE ROZKOUKÁVAT MOŽNÁ, ŽE SE POČŮRÁ NEBO VÁM NĚCO ZNIČÍ ROZKOUŠE A TAK DÁLE- MŮŽE SE ALE TAKY CHOVAT PŘÁTELSKY-ZVYKNE SI RYCHLE ZALÍBÍ SE MU U VÁS A OD PRVNÍHO POHLEDU SI VÁS OBLÍBÍ I TO SE MŮŽE STÁT……(HOVOŘÍM V PŘÍPADĚ KOUPĚ ŠTĚNĚTE)

16 ŽIVOT SE PSEM NENÍ JEDNODUCHÝ. JE TO SAMÁ STAROST. KDYŽ SI POŘÍDÍTE PSA MUSÍTE MU PROSTŘEDÍ VE KTERÉM ŽIJE PŘISPŮSOBIT, MUSÍTE HO DENNĚ KRMIT, VENČIT, HRÁT SI S NÍM, VĚOVAT POZORNOST JEHO CHOVÁNÍ A CVIČIT HO. NAVŠTĚVOVAT VETERINÁŘE A TO STÁLE NENÍ VŠECHNO…... ZKRÁTKA JAK UŽ JSEM SE ZMÍNILA NA ZAČÁTKU-PES JE NĚCO JAKO DÍTĚ….

17 NÁPOVĚDA PŘEDCHOZÍ STRÁNKA DALŠÍ STRÁNKA HLAVNÍ STRÁNKA TLAČÍTKO NÁPOVĚDY VÁM OTEVŘE TOTO OKNO

18


Stáhnout ppt "DENISA SOVOVÁ. HLAVNÍ STRÁNKA KOUPIT SI PSA, K TOMU BY MĚL ČLOVĚK PŘISTUPOVAT TÉMĚŘ STEJNĚ TAK ZODPOVĚDNĚ, JAKO KDYŽ SE ROZHODUJE POŘÍDIT SI MIMINKO."

Podobné prezentace


Reklamy Google