Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Blondýnka a 710-ítka. Blondýnka vstoupí do dílny na BMW automobily a ptá se, zda-li mají "710-ítku". Mechanik se na ni tázavě dívá: Co má ta "710-ítka"

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Blondýnka a 710-ítka. Blondýnka vstoupí do dílny na BMW automobily a ptá se, zda-li mají "710-ítku". Mechanik se na ni tázavě dívá: Co má ta "710-ítka""— Transkript prezentace:

1 Blondýnka a 710-ítka

2 Blondýnka vstoupí do dílny na BMW automobily a ptá se, zda-li mají "710-ítku". Mechanik se na ni tázavě dívá: Co má ta "710-ítka" znamenat?? Blondýnka odvětí: „Ale, to přeci znáte, taková malá věcička uprostřed motoru. Pořád tu byla a najednou jsem ji někde ztratila!“...tazave pohledy...

3 Mechanik podá blondýnce kousek papíru a tužku, aby mu to snad raději namalovala. Blondýnka maluje malé kolečko a pak do něj vepíše "710" 710...Mechanik pokrčí rameny.

4 Tu má mechanik nápad. Jde s blondýnkou k jednomu autu s otevřenym motorem a ptá se jí: „Prosím vás, je tady někde ta "710-ítka"??“

5 Blondýnka ukáže vítězoslavne do motoru a odpoví: „No jasně, tady to je!“ A teď hádej, co je "710-ítka"!

6 zdroj: www.wistarie.com


Stáhnout ppt "Blondýnka a 710-ítka. Blondýnka vstoupí do dílny na BMW automobily a ptá se, zda-li mají "710-ítku". Mechanik se na ni tázavě dívá: Co má ta "710-ítka""

Podobné prezentace


Reklamy Google