Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

MRS MO Břeclav, o. s. pořádá. VIII. ročník břeclavského,,Klobáskobraní“ v areálu MRS MO Břeclav, o. s.,,na Včelíně“ v pátek 27. 7. 2012 od 20. 00 hod.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "MRS MO Břeclav, o. s. pořádá. VIII. ročník břeclavského,,Klobáskobraní“ v areálu MRS MO Břeclav, o. s.,,na Včelíně“ v pátek 27. 7. 2012 od 20. 00 hod."— Transkript prezentace:

1 MRS MO Břeclav, o. s. pořádá

2 VIII. ročník břeclavského,,Klobáskobraní“ v areálu MRS MO Břeclav, o. s.,,na Včelíně“ v pátek od hod. vstupné 50,-Kč

3

4 Doprovodný program: – soutěž – vyhodnocení nejchutnější pomazánky, klobásku – předání věcných cen vítězům – zahájení ochutnávky klobásek – country večer se skupinou Čtyřlístek

5

6 Přihlášky do jednotlivých soutěžních disciplín přijímá od denně v areálu,,na Včelíně“ p. Smaženka. Soutěžní vzorky nutno odevzdat nejpozději v pátek do Bližší informace na tel.:

7

8 Hospodyňky a kuchařky, nebojte se přihlásit svoji pomazánku (min. váha vzorku 250 g). Na všechny se v areálu MO Břeclav těší Výbor MRS MO Břeclav, o. s.

9

10 K tanci a poslechu hraje country kapela

11

12

13


Stáhnout ppt "MRS MO Břeclav, o. s. pořádá. VIII. ročník břeclavského,,Klobáskobraní“ v areálu MRS MO Břeclav, o. s.,,na Včelíně“ v pátek 27. 7. 2012 od 20. 00 hod."

Podobné prezentace


Reklamy Google