Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Sestava Franta "Muflon" Votava Franta "Muflon" Votava Klávesové nástroje, zpěv Povolání: věčný Student (několikrát propadl :+D ) Koníčky: Hudba, sport.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Sestava Franta "Muflon" Votava Franta "Muflon" Votava Klávesové nástroje, zpěv Povolání: věčný Student (několikrát propadl :+D ) Koníčky: Hudba, sport."— Transkript prezentace:

1

2 Sestava Franta "Muflon" Votava Franta "Muflon" Votava Klávesové nástroje, zpěv Povolání: věčný Student (několikrát propadl :+D ) Koníčky: Hudba, sport Nejoblíbenější pití: Kofola, Sprite, Cikán v trávě Nejoblíbenější jídlo: Kuřecí prsa v bramboráku Oblíbená kapela: Turbo a jinak veškerý heavy metal Nejoblíbenější člen kapely: neudán, takže nikdo :-) Hudební praxe: Lont, Mysteria, Abonent, On-line, Island, Sanny Muflon je členem kapely od července Vyskytl se také ve třetí řadě česko

3 Zbyněk "Habera" Šlosr Kytara, doprovodný zpěv Povolání: Technik Koníčky: Hudba Nejoblíbenější pití: Pivo, víno, tequila stříbrná Nejoblíbenější jídlo: Vše co je připraveno s láskou a čokoládu Oblíbená kapela: Rammstein, AC/DC a další, třeba Secret Nejoblíbenější člen kapely: neudán, takže všichni Hudební praxe: ZIPP, Melán band, E84, Credo, Vicomt

4 Myšák je členem kapely od ledna 2008.
Michal "Myšák" Bulín Bicí Povolání:  Kameník, řidič Koníčky:  Hudba Nejoblíbenější pití:  Pivo, panák a pivo Nejoblíbenější jídlo:  Maso všelijak Oblíbená kapela:  Jak kdy... Nejoblíbenější člen kapely:  není Hudební praxe:  Secret, Sanny, Island, B-Jam Myšák je členem kapely od ledna 2008. Michal "Myšák" Bulín Bicí Povolání:  Kameník, řidič Koníčky:  Hudba Nejoblíbenější pití:  Pivo, panák a pivo Nejoblíbenější jídlo:  Maso všelijak Oblíbená kapela:  Jak kdy... Nejoblíbenější člen kapely:  není Hudební praxe:  Secret, Sanny, Island, B-Jam Myšák je členem kapely od ledna 2008.

5 Méďa je členem kapely od ledna 2008.
Rostislav "Méďa" Vrba Basová kytara Povolání: Farmaceutický asistent Koníčky: Hudba, letadla Nejoblíbenější pití: Pivo, Zelená, Fernet Nejoblíbenější jídlo: Topinky a vajíčka na 1000 a jeden způsob Oblíbená kapela: Tři sestry, Six Feet Under, Gorefest Nejoblíbenější člen kapely: všichni Hudební vzdělání: samouk Méďa je členem kapely od ledna 2008.

6 Martin "Moped" Riška Sólový zpěv Povolání: Řidič, obchodní zástupce Koníčky: muzika, muzika a jenom muzika Nejoblíbenější pití: Pivo, Teguila, Slivovice Nejoblíbenější jídlo: Rošťáci, maso na jakýkoliv                                                 způsob Oblíbená kapela: Iron Maiden, Gamma Ray, Hammer Fall Nejoblíbenější člen kapely: Mates Hudební vzdělání: Samouk Se Secrety zpívá od ruku Stal se z něj dominantní člen celé kapely.

7 Pomocný team skupiny Secret
Vítězslav Pikart Zvukař Povolání: Řidič V kapele je od: pradávna Broňa Bulín Osvětlovač, bedňák Povolání: Prodavač V kapele je od: roku 1999 Vítězslav Pikart

8 Cukr bedňák, pivonoš Povolání: Student V kapele je od: roku 2006
Mihuň bedňák, pivonoš Povolání: Výrobní technik v potravinářském průmyslu V kapele je od: roku 2006

9 Po těchto změnách tedy kapela vypadala takto:
Začátky kapely se datují od roku 1993, kdy se sešli Josef „Chose“ Kudláček, Luďa Kameník a Marcel Dragoun. Jejich činnost spočívala hlavně ve zkoušení muziky a výběru vhodnýho názvu kapely. Nakonec se shodli na názvu SECRET dle návrhu Choseho. Někdy možná víc chlastali než zkoušeli, ale to už dnes z nich asi nikdo nepřizná. Někdy v roce 1994 se přidávají Petr Kameník, Karel „Kikri“ Kameník a Vlasta „Mates“ Řezáč. Takže nakonec nebo vlastně na začátku byl SECRET samej Kameník.    První oficiální sestava kapely SECRET v roce 1994 tedy zní: -         Petr Kameník – sólový zpěv -          Karel „Kikri“ Kameník – klávesy, sbor. zpěv -          Luďa Kameník – bicí -          Vlasta „Mates“ Řezáč –  kytara -          Marcel Dragoun – kytara -        Pepa"Chose“ Kudláček – bas. kytara    Kapela SECRET byla poprví slyšena na minifestu v Moravském Krumlově a to počátkem roku 1995 a postupně se začíná objevovat i na zábavách.     V roce 1996 nastává první větší změna – Petr Kameník odchází na vojnu a místo něj, původně na záskok, nastupuje Martin „Moped“ Riška, místo Marcela Dragouna nastupuje Aleš „Hyen“ Krotký a za škopky zasedá Petr „Leon“ Lesa.     Po těchto změnách tedy kapela vypadala takto:

10 Po těchto změnách tedy kapela vypadala takto:

11 - Martin „Moped“ Riška – sólový zpěv
-          Petr „Leon“ Lesa – bicí -          Aleš „Hyen“ Krotký – sól. kytara -          Vlasta „Mates“ Řezáč – doprovod. kytara -          Karel „Kikri“ Kameník – klávesy, sbor. zpěv -          Pepa „Chose“ Kudláček – bas. kytara V této sestavě hrála kapela poměrně často - hlavně pátek, sobota, pátek, sobota, ...  Co zbývalo, když jsme si pořídili babičku Avii a tu jme museli asi rok splácet. V roce 1997 však "Hyen" odchází na vojnu a tak veškerá tíha kytar zůstává na "Matesovi". Tak vlastně taky končí éra SECRETu ve složení zpěv, dvě kytary, basa, klapky a bicí. Od té chvíle jsme už v šesti nikdy nehráli. Rok 1998 hned začal první krizí a to nedostatkem muzikantů, kdy odchází "Kikri" hrát barovky a s ním i "Chose"  „do důchodu“. Tím pádem SECRET půl roku nehraje a čeká na návrat vojína "Hyena". Mezitím se snaží oba posty obsadit, což-jak se zdá, není zrovna snadné. Na klávesy se nakonec podařilo sehnat Alenu "Rumovou vílu" Šimákovou, která se musela vše hodně rychle naučit. Na basu kapela nikoho nesehnala a tak se jí chopil Mates. Začátkem října, kdy se "Hyen" vrátil z válečného tažení, mohla kapela po velikém půstu opět rozjet pravý muzikantský život.

12 Na konci roku 1998 vypadalo tedy složení kapely takto:
-          Martin „Moped“ Riška – sól. zpěv -          Alena „Rumová víla“ Šimáková – klávesy -          Petr „Leon“ Lesa – bicí -          Aleš „Hyen“ Krotký – kytara, sbor. zpěv -          Vlasta „Mates“ Řezáč – bas. kytara  První polovina roku 1999 probíhá celkem v poklidu – hraje se, daří, až najednou v létě oznamují "Hyen" a "Leon" dezerci z kapely za "Kikrim", který se koná na podzim téhož roku. Tím pádem začíná opětovné hledání na obsazení bicích a kytary. V poměrně krátké době však sedá za škopky Michal „Myšák“ Bulín a kytaru do rukou bere Honza „Fet“ Novák. Prakticky bez delších prostojů kapela zahájila rok 2000 v této sestavě: -          Michal „Myšák“ Bulín – bicí -          Honza „Fet“ Novák – kytara, sbor. zpěv

13 Problémy nastávají až v roce 2001, kdy "Fet" odchází na vojnu (už zase
Problémy nastávají až v roce 2001, kdy "Fet" odchází na vojnu (už zase !!!) a s ním po jistých neshodách i "Myšák" a opět nastává obehraná písnička na téma obsazení postů. Nakonec se do kapely vrací "Leon", kterému klasický bigbeat, jak se zdálo, dosti chyběl a za "Feta" přichází na záskok Václav Paclt z kapely Monroe, kde mimo jiné zpívá Petr Kameník. Na podzim roku 2001 vypadá tedy sestava v kapele takto: -   Martin „Moped“ Riška – sól. zpěv -     Alena „rumová víla“ Šimáková – klávesy -          Petr „Leon“ Lesa - bicí -          Václav Paclt – kytara, sbor. zpěv -          Vlasta „Mates“ Řezáč – bas. kytara V říjnu 2002 se vrací "Fet" z vojny a v listopadu na výročce střídá Vaška. A od té chvíle hraje kapela v této sestavě. Za zmínku určitě stojí i to, že kapela v dubnu 2003 pokřtila své první CD s názvem „Pojď se mnou“.

14 Současná sestava v kapele je tedy takováto:
-   Martin „Moped“ Riška – sól. zpěv -   Alena „rumová víla“ Šimáková – klávesy -   Petr „Leon“ Lesa - bicí -   Honza „Fet“ Novák - kytara, sbor. zpěv -   Vlasta „Mates“ Řezáč – bas. kytara V roce 2004 bylo natočeno v pořadí 2. album na kterém jsou až na jednu vyjímku vlastní písničky. Rok 2005 jsme prožili beze změn co se postů týče.Z čehož vyplívá že sestava zůstala nezměněna.Odehrálo se asi 60 zábav a vyměnilo se pár věcí co se aparátu týče.S tím vás ale nebudem zatěžovat. Rok 2006, 12.srpna nás opouští Pralinka a tím nemyslím na pravdu boží.Na její post nastupuje Franta ,,Muflon,,Votava.Který se objevuje i v třetí řadě superstar kde se dostává až do divadla mezi 45 nejlepších zpěváků, kde ale jeho pouť po superstar končí.Což je pro nás dobře jinak bysme byli bez klávesáka.Po 14 dnech na to je uspořádána výroční akce s názvem SECRETROCKFEST na které si zahráli s náma např. kapely Bagr,Garant,J.A.M.P. a jiné.Tato akcička je taky poslední pro Feta protože i on se s náma loučí a nahrazuje ho dlouholetý kytarista sk. Vicomt Zbyňa ,,Habera,,Šlosr.

15 Od této doby vypadá sestava takto:
MARTIN,,MOPED,,RIŠKA ---- zpěv          VLASTA,,MATES,,ŘEZÁČ ---- bas.kytara       ZBYNĚK,,HABERA,,ŠLOSR --- s.kytara,                   FRANTA,,MUFLON,,VOTAVA --- klávesy ,zpěv PETR,,LEON,,LESA      bicí Rok 2007 – přibylo asi 50 zábav a byl uspořádán druhý ročník SECRETFESTu, který nebyl tak vydařený jako první ale i přesto si na něj našlo cestu asi tak 600 až 700 lidí za což děkujeme. Zda se bude konat SECRETFEST i v roce 2008 o tom se právě jedná. Odehráli jsme i pár plesů z toho jeden maturitní a to v Humpolci kde se nám moc líbilo. Aby ne byly tam skoro samý mladý slečny. Taktéž jsme odehráli jednu polosoukromou akci v Jaroměřicích která byla dost povedená a mám přislíbenu na rok 2008 další. Pro rok 2008 se opět pokolikáté už mění sestava. Poslední zábavu s námi odehrál Petr Leon Lesa a Vlasta Mates Řezáč. Tím se s námi rozloučili. Jelikož nám svůj odchod avizovali dostatečně dopředu byl čas najít za ně náhradu. Za bicí se posadí Michal Myšák Bulín, který už s námi před pár lety hrál jak v historii můžete postřehnout. No a za basu se postavil Rosťa Medvěd Vrba, který se předělal z kytaristy.

16 Nová sestava od ledna 2008 tedy vypadá takto:

17 Martin „Moped“ Riška  - zpěv
Zbyňa „Habera“ Šlosr – Kytara, zpěv Franta ,,Muflon“ Votava – Klávesy,zpěv Rosťa ,,Medvěd“ Vrba – Basová kytara Michal ,,Myšák“ Bulín - bicí

18 Konec


Stáhnout ppt "Sestava Franta "Muflon" Votava Franta "Muflon" Votava Klávesové nástroje, zpěv Povolání: věčný Student (několikrát propadl :+D ) Koníčky: Hudba, sport."

Podobné prezentace


Reklamy Google