Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Vítáme Vás v rekreačním areálu Pecka ● V nádherné krajině u lesa, na rozhraní Českého ráje a Podkrkonoší ● Hřiště na: ✔ plážový volejbal ✔ malou kopanou.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Vítáme Vás v rekreačním areálu Pecka ● V nádherné krajině u lesa, na rozhraní Českého ráje a Podkrkonoší ● Hřiště na: ✔ plážový volejbal ✔ malou kopanou."— Transkript prezentace:

1 Vítáme Vás v rekreačním areálu Pecka ● V nádherné krajině u lesa, na rozhraní Českého ráje a Podkrkonoší ● Hřiště na: ✔ plážový volejbal ✔ malou kopanou ✔ 4 antuková hřiště ● Wi-Fi zdarma

2 Pohled k hradu, městysu a areálu Hrad Pecka Rekreační areál Pecka Městys Pecka

3 Sportovní vybavení areálu ● 4 x antukové hřiště ● 2 x travnaté hřiště ● Plážový volejbal ● Kulečník ● Stolní fotbálek ● Stolní tenis ● Tělocvična (5,9x9m)

4 Sportovní vybavení areálu

5 Tělocvična

6 Zděné domečky ● 4 zděné budovy ● 2 - 5 lůžkové pokoje s vlastní sociálním zařízením ● Celková kapacita v pokojích 83 lůžek

7 Pokoje ve zděných domcích

8

9 Dolní chatičky

10 ● K dispozici 30 chatek, celkem 120 lůžek

11 Horní chatičky ● U lesa nad zděnými domky ● Celková kapacita 44 lůžek v 11 chatkách

12 Ohniště ● Místo pro opékání buřtíků, zpěv za zvuků kytary ● i první polibek pod hvězdami...

13 Hlavní budova ● V budově je jídelna, krbová místnost, TV místnost, kulečník, sociální zařízení pro ubytované v chatičkách, terasa s posezením.

14 Terasa ● Na terase u hlavní budovy lze relaxovat při sklence něčeho dobrého a užívat si krásného výhledu na areál, krajinu a hrad Pecka.

15 Stravování ● Naši milí kuchaři Vám skvěle uvaří ● U baru nabízíme různé dobroty

16 Koupání ● Veřejné koupaliště 300 m od areálu

17 Tipy na výlety do okolí ● Hrad Pecka ze 14. století ● Hrad Kumburk, barokní zámek Kuks ● Vyhlídka Zvičina ● ZOO Dvůr Králové nad Labem, atd.

18 Foto z některých proběhlých akcí

19 Těšíme se na Vás Rekreační areál Pecka

20 Kontaktujte nás Cestovní kancelář B & K Tour s.r.o. Komenského 249 500 02 Hradec Králové www.bktour.cz www.ubytovani-pecka.cz Ilona Hlásná Tel.: +420 495 000 383 E-mail: ilona.hlasna@bktour.czilona.hlasna@bktour.cz


Stáhnout ppt "Vítáme Vás v rekreačním areálu Pecka ● V nádherné krajině u lesa, na rozhraní Českého ráje a Podkrkonoší ● Hřiště na: ✔ plážový volejbal ✔ malou kopanou."

Podobné prezentace


Reklamy Google