Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Talent marketingových komunikací

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Talent marketingových komunikací"— Transkript prezentace:

1 Talent marketingových komunikací
ZADAVATEL:ODEX Spol. s r. o. ZNAČKA: ODEX BY LADA VYVIALOVÁ, Christian Laufe, ODEX

2 O firmě / instituci ODEX by Lada Vyvialová. Značka : spojení oděvního výrobce Odex s. r. o. (viz. a desingu Lady Vyvialové (ladavyvialova.cz) Firmy jsou na trhu více než 20 let Obě české společnosti s českými vlastníky Značka byla poprvé představena a prodávána v srpnu 2014 na veletrhu Styl a Kabo s velkým ohlasem u zákazníků i médií Christian Laufe: volnočasová móda + sportovní oblečení (dresy a soupravy basketbal, fotbal a golf)

3

4 Vize Korporace ODEX Spol. s r. o. + Lada Vyvialová zaštítí divize, které se budou specializovat na různý sortiment oděvů a doplňků (nyní OLV, CH.L. a ODEX) Odex by Lada Vyvialová je a bude luxusní designová značka pro muže a ženy. Nyní je odprezentována kolekce pro ženy. OLV je stěžejní značkou.

5 Představení produktu / služby
Odex by Lada Vyvialová: Jde o projekt firmy Odex a oděvní designérky Lady Vyvialové. Výsledkem jejich spolupráce  je značka s jasným, čistým rukopisem, vyráběná výhradně v České republice. Jde tedy o spojení řemeslné tradice a současného designu. Firma Odex má více než dvacetiletou tradici ve výrobě lehké konfekce a prádla, její výrobky jsou vyhlášené kvalitou, funkčností a precizností. Velká část kolekce je realizována včetně nadměrných velikostí Designérka Lada Vyvialová se řídí heslem “Když se chceme obléknout, tak to udělejme pořádně.” Oděv podle ní vždy odráží osobnost jeho nositele a zejména modely pro denní nošení, které jsou nejvíce vidět a trávíme v nich nejvíce času,  jsou naší vizitkou. Pro Ladu Vyvialovou je oděv ideální možností pro vytvoření užitého umění, které nás může obklopovat celý den. Její práce je založena na kvalitním materiálu, práci se střihem, barevné jednoduchosti s důrazem na pohodlí.  Podstatná je pro její rukopis silueta a forma oděvu.

6 Cílová skupina značky OLV: Schopné, samostatné sebevědomé ženy (do budoucna i muži), kteří nechtějí utrácet peníze za oděv, ale dobře jej zhodnotit a investovat. OLV je určené jakekoliv váhové kategorii OLV: Oděv Odex by Lada Vyvialová je nadčasový, vzájemně kombinovatelný, inteligentní. OLV: Cílová skupina jsou aktivní ženy se SŠ nebo VŠ vzděláním: podnikatelky, právničky, business managerky, lékařky, úřednice apod, které znají svou cenu a nepodléhají zaběhnutým konvencím a šedi. ODEX: cílovou skupinou jsou noční košile, pyžama, župany (vše dámské i pánské + dětské). Christian Laufe: volnočasová móda, sportovní oblečení (vše dámské i pánské).

7

8 Zadání úkolu co je cílem: vytvoření marketingové strategie v návaznosti na ní corporate identity a design manuálu respektující logo dodané zadavatelem (Odex Spol. s r. o.). Určitě klademe důraz na značku OLV - Odex by LADA VYVIALOVÁ, v závěsu za ní počítat také s ODEX a CH.L. (Christian Laufe). koho chceme oslovit: Specifikovanou cílovou skupinu v ČR a dále EU, USA. co jim chceme říct: viz. Specifikace kolik na to máme (rozpočet): dle doporučení UTB Zlín jaký je časový harmonogram: vytvoření Design manuálu do března 2015, stanovení CI do března Započetím realizace s úpsěšným výsledkem do prosince 2018. Způsob zpracování: elektronicky/tištěnná forma Podmínky: zachování Dohody o utajovaných info po dobu neurčitou Ostatní: podávání info o postupech realizace a rozpracovaných materiálech 1x za 14 dní em

9 Odměna za zpracování Nabídka stáže ve výrobním podniku Odex
Možnost stáže na pozici asistent Projektového managera u fy Odex Možnost stáže na pozici asistent u designérky Lady (vhodné pouze pro zájemce o textilní obor/modelky/eventy) Možnost uspořádání kvalitní prezentace/přednášky pro studenty o budování značky nebo českém oděvním trhu či trendech Volné vstupenky na vybraný event v rámci ČR pod záštitou Odex by Lada Vyvialová

10 Dotazy? prostor pro vyjasnění tématu, zodpovězení otázek studentů

11 Kontakt Odex s.r.o. Náměstí míru 199, Vracov 69642


Stáhnout ppt "Talent marketingových komunikací"

Podobné prezentace


Reklamy Google