Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jak vložit tabulku Excel do Wordu První krok : otevřeme oba dokumenty se kterými budeme pracovat.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jak vložit tabulku Excel do Wordu První krok : otevřeme oba dokumenty se kterými budeme pracovat."— Transkript prezentace:

1

2 Jak vložit tabulku Excel do Wordu První krok : otevřeme oba dokumenty se kterými budeme pracovat

3 Krok 2 Přenos buněk z excelu do wordu Provedeme pomocí schránky. Provedeme pomocí schránky. Začneme v excelu.Nejprve je nutné označit buňky,které chceme kopírovat.Označení Začneme v excelu.Nejprve je nutné označit buňky,které chceme kopírovat.Označení provedeme tažením myši s tisknutým levým tlačítkem. provedeme tažením myši s tisknutým levým tlačítkem.

4 Krok 3 Nyní vybranou tabulku zkopírujem do schránky Proto vybereme příkaz Kopírovat z nabídky Úpravy nebo klikneme Na tlačítko kopírovat na panelu nástrojů

5 Krok 4 Přepneme do Wordu (kliknutím na Word), (kliknutím na Word), V dokumentu přesuňte textový kurzor na místo kam chcete tabulku vložit.

6 Krok 5 Z nabídky Úpravy vyberte příkaz vložit. Do souboru se vloží text tabulky včetně formátování ( zarovnání Buněk, čísel, písma).

7 V Excelu vytvoř tuto tabulku a pak ji zkopíruj do Wordu. Pomeranče(v tunách) Citrony( v tunách) Grepy(V tunách)Součet ovocepom cit Součet pom. za všechny roky Souč. citr. Za všechny roky Součet grepů za všechny roky


Stáhnout ppt "Jak vložit tabulku Excel do Wordu První krok : otevřeme oba dokumenty se kterými budeme pracovat."

Podobné prezentace


Reklamy Google