Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Modeling versus Miss World Proč je Taťána Kuchařová nejkrásnější žena planety Země Hudba: Paris Hilton.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Modeling versus Miss World Proč je Taťána Kuchařová nejkrásnější žena planety Země Hudba: Paris Hilton."— Transkript prezentace:

1 Modeling versus Miss World Proč je Taťána Kuchařová nejkrásnější žena planety Země Hudba: Paris Hilton

2 Říká se, že Francouzky jsou elegantní, Angličanky příliš chladné a upjaté, Američanky obézní, Němky nepříliš hezké, Italky se sice dobře oblékají, ale jsou hrubé a mají krátké nohy, Polky jsou hezké a pěkně upravené a Češky? Češky jsou nejkrásnější…Říká se, že Francouzky jsou elegantní, Angličanky příliš chladné a upjaté, Američanky obézní, Němky nepříliš hezké, Italky se sice dobře oblékají, ale jsou hrubé a mají krátké nohy, Polky jsou hezké a pěkně upravené a Češky? Češky jsou nejkrásnější…

3 Francie Přestože na španělských a milánských dnech módy měly zakázány vstup příliš vyhublé modelky, v Paříži tomu bylo právě naopak. Asi největší extrémy byly viděny na přehlídce módního domu Guy Laroche.Přestože na španělských a milánských dnech módy měly zakázány vstup příliš vyhublé modelky, v Paříži tomu bylo právě naopak. Asi největší extrémy byly viděny na přehlídce módního domu Guy Laroche.

4 Francouzský modeling

5 Mentální anorexie Jedna se o psychogenní poruchu postoje k jídlu a porušené vnímání vlastního těla, které se projevuje výrazným odmítáním potravy. Nejčastěji postihuje mladé ženy a dívky mezi 13. a 25. rokem života. Vyskytuje se prakticky ve všech hospodářsky vyspělých zemích a značný vliv na její vznik mají média - módní časopisy a filmy, které předkládají jako ideál extrémně štíhlé až vyzáblé ženy. Příznaky :Jedna se o psychogenní poruchu postoje k jídlu a porušené vnímání vlastního těla, které se projevuje výrazným odmítáním potravy. Nejčastěji postihuje mladé ženy a dívky mezi 13. a 25. rokem života. Vyskytuje se prakticky ve všech hospodářsky vyspělých zemích a značný vliv na její vznik mají média - módní časopisy a filmy, které předkládají jako ideál extrémně štíhlé až vyzáblé ženy. Příznaky : Velký pokles hmotnosti (min. 15 - 20% ideální nebo původní hmotnosti) v době, kdy pacientka nemá nadváhu, stále přítomný strach z obezity. Řada žen dosáhne hmotnosti 25 - 30 kg, a stále maji snahu hubnoutVelký pokles hmotnosti (min. 15 - 20% ideální nebo původní hmotnosti) v době, kdy pacientka nemá nadváhu, stále přítomný strach z obezity. Řada žen dosáhne hmotnosti 25 - 30 kg, a stále maji snahu hubnout Výrazné omezení příjmu potravy, nedostatečné množství přijímané energie, vynechávání hlavních jídel, stálá péče o energetickou hodnotu konzumovaných potravin, striktní výběr potravin nízkoenergetických (zelenina, ovoce), snaha o naprosté vyloučení tuku. Zcela paradoxně se anorektičky často velmi zajímají o vařeníVýrazné omezení příjmu potravy, nedostatečné množství přijímané energie, vynechávání hlavních jídel, stálá péče o energetickou hodnotu konzumovaných potravin, striktní výběr potravin nízkoenergetických (zelenina, ovoce), snaha o naprosté vyloučení tuku. Zcela paradoxně se anorektičky často velmi zajímají o vaření

6

7 Mentální anorexie Používání projímadel a diuretik (látek vyvolávajících nadměrné močení). Tyto látky při neodborném používání mohou vést k narušení rovnováhy tělesného pH a hladin některých minerálůPoužívání projímadel a diuretik (látek vyvolávajících nadměrné močení). Tyto látky při neodborném používání mohou vést k narušení rovnováhy tělesného pH a hladin některých minerálů Zástava menstruačního cyklu, pokles či ztráta libidaZástava menstruačního cyklu, pokles či ztráta libida Zácpa, zpomalení srdečního rytmu, nízký krevní tlak, snížení tělesné teplotyZácpa, zpomalení srdečního rytmu, nízký krevní tlak, snížení tělesné teploty Extrémně vysoká aktivita - zejména fyzická, sklon k extrémně častému a velmi intenzivnímu cvičeníExtrémně vysoká aktivita - zejména fyzická, sklon k extrémně častému a velmi intenzivnímu cvičení Léčba: Jedná se o velmi závažné a život ohrožující onemocnění. Nemalé množství anorektiček na tuto chorobu umírá. Léčba je velmi obtížná a patří vždy do rukou odborníků - psychoterapeutů, psychologů a psychiatrů. Vždy je nutné odhalit skutečnou příčinu vzniku této nemoci (častá přítomnost potíží v rodině či partnerském soužití), změnit postoj k vlastní osobě a k jídlu, zvýšit sebevědomí, které bývá velmi nízké, ačkoli se většinou jedná o inteligentní ženy či dívky.Léčba: Jedná se o velmi závažné a život ohrožující onemocnění. Nemalé množství anorektiček na tuto chorobu umírá. Léčba je velmi obtížná a patří vždy do rukou odborníků - psychoterapeutů, psychologů a psychiatrů. Vždy je nutné odhalit skutečnou příčinu vzniku této nemoci (častá přítomnost potíží v rodině či partnerském soužití), změnit postoj k vlastní osobě a k jídlu, zvýšit sebevědomí, které bývá velmi nízké, ačkoli se většinou jedná o inteligentní ženy či dívky.

8

9 Miss World 2006 Taťána Kuchařová

10 Sex-bomb Taťána

11 Svůdná

12 Hravá

13 Romantická

14 Vznešená

15 Soucitná

16 Milující

17 Pánové, Věnujte se svým českým manželkám, Protože jsou nej, Perte jim, žehlete, uklízejte, luxujte, vařte, Živte je, milujte je, Protože lepší už nenajdete! A ne ať to doma vypadá takto!!!!:

18

19 S přáním klidu a dobré chuti k jídlu Vás zdravím Já


Stáhnout ppt "Modeling versus Miss World Proč je Taťána Kuchařová nejkrásnější žena planety Země Hudba: Paris Hilton."

Podobné prezentace


Reklamy Google