Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

AnotacePrezentace, která se zabývá opakováním znalostí o zlomcích. AutorMgr. Václav Simandl JazykČeština Očekávaný výstupŽáci opakují znalosti o zlomcích.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "AnotacePrezentace, která se zabývá opakováním znalostí o zlomcích. AutorMgr. Václav Simandl JazykČeština Očekávaný výstupŽáci opakují znalosti o zlomcích."— Transkript prezentace:

1 AnotacePrezentace, která se zabývá opakováním znalostí o zlomcích. AutorMgr. Václav Simandl JazykČeština Očekávaný výstupŽáci opakují znalosti o zlomcích. Speciální vzdělávací potřebyNe Klíčová slovaSčítání, odčítání, násobení, dělení, smíšené číslo a složené číslo. Druh učebního materiáluPříklady s řešením. Druh interaktivityVýklad Cílová skupinaŽák Stupeň a typ vzděláváníZákladní vzdělávání – 2. stupeň Typická věková skupina12-15 let Celková velikost / datum267 kB soubor.doc (MS PowerPoint) / září IDENTIFIKÁTOR MATERIÁLU: EU

2 Zlomky Opakování znalostí o zlomcích II.

3 Příklady Vypočítej, podtrhni čitatele a proveď zkoušku – – –9– – – – 13 11– – –

4 Příklady – – 3 21 – – – – – – Vypočítejte:

5 Příklady – – – Vypočítejte:

6 Příklady 2 : : : : NELZE Vypočítejte:

7 Příklady 2 : : : : NELZE Vypočítejte:

8 Příklady Převeďte na smíšené číslo a proveďte kontrolu výsledku: 8 ; 23 ; NELZE Čitatel není větší než jmenovatel.

9 Příklady Porovnejte: = 2 3 < < Vypočítejte:

10 Příklady 3 2 : : : Obr. 1 © Václav Simandl

11 Čerpáno Obr. 1. vlastní zdroje (© Václav Simandl) Copyright Václav Simandl, září 2011.

12 Metodický pokyn Pedagog se řídí pokynu autora v prezentaci. Seznámí postupně s látkou a poté kliknutím se ukáží vztahy, grafické znázornění, vzorce, postup, pokračování či výsledek. U jednotlivých listů probíhá myšlenková mapa, diskuse nebo vysvětlení či doplnění látky.


Stáhnout ppt "AnotacePrezentace, která se zabývá opakováním znalostí o zlomcích. AutorMgr. Václav Simandl JazykČeština Očekávaný výstupŽáci opakují znalosti o zlomcích."

Podobné prezentace


Reklamy Google