Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Evropa.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Evropa."— Transkript prezentace:

1 Evropa

2 Správné načasování

3 MOLEKULARNÍ VODÍK Z TABLET A PRÁŠKU
SVĚTOVÁ NOVINKA MOLEKULARNÍ VODÍK Z TABLET A PRÁŠKU

4 Technická Univerzita Ostrava 21.5.2014
První a největší konference v EU Molekulární vodík Technická Univerzita Ostrava Doktoři Doktoři alternativní medicíny Nutriční specialisté Příběhy skutečných lidí

5 První a největší konference v EU

6 Vodíková podpora – konference
DVD

7 Vodíková podpora - web

8 Vodíková podpora - časopis

9 Alkalická voda obohacená vodíkem
Kdekoliv Kdykoliv Jakýkoliv zdroj vody Bez CHLÓRU

10 Možná aplikace – eliminace chloru z kohoutkové vody
Redukce chloru v pitné vodě! Možná aplikace – eliminace chloru z kohoutkové vody H-Active Faktor plně neutralizuje chlor, který je silný oxidant; dlouhodobý příjem povolených dávek chloru vede k zdravotním problémům; Lze redukovat chlor na bezpečný chloridový anion, podobný jako v kuchyňské soli); tato kvantitativní změna je ukázána na obrázku Orthotolidin barví roztok žlutě v přítomností chloru 15 kapek činidla bylo přidáno do kohoutkové vody a do vody s H-Active. Druhá nádoba zůstává s čirým obsahem- tzn, neobsahuje chlor Kohoutková voda chlorovaná ‘HAP’- voda bez chlóru These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

11 Chlor ve vodě

12 Alkalická voda obohacená vodíkem
Naměřeno: ORP více než -800mV pH 9-11 Vodík odstraní chlór!

13 Alkalický nápoj – jakýkoliv

14 Co je ORP? Vysoké záporné hodnoty ORP fungují jako silný antioxidant.
Oxidačně redukční potenciál (ORP), je měření (v mV), které charakterizuje přítomnost oxidačních nebo redukčních látek v kapalině. Pro srovnání uvádíme úplně jednoduché příklady: Čerstvě vymačkané pomerančové šťávy vykazují ORP v obvykle kolem -100 mV, zatímco balené pomerančové džusy vykazují hodnoty kolem +200 mV a více. Voda z kohoutku má v neupraveném stavu ORP mV.

15 Alkalická voda obohacená vodíkem
Naměřeno: pH 9-11

16 Trh s kávou

17 MOLEKULÁRNÍ VODÍK A BUNĚČNÁ VÝŽIVA
Revoluce v životním stylu UNIKÁTNÍ PROGRAM MOLEKULÁRNÍ VODÍK A BUNĚČNÁ VÝŽIVA

18 Certifikace a antidopingový test

19 Řešení pro celou rodinu

20 7.2 program ve třech krocích
Ráno 1-3 tablety Recovery na lačno po probuzení 2 odměrky Shake, 1 odměrka Greens na snídani, (při snižování váhy také i na oběd) 98,- Poledne 1-3 tablety Recovery na lačno – cca 30min před jídlem 2 Green Caps během dne dle potřeby 30,- Večer 4 kapsle Alkaline Booster před spaním 32,-

21 Snižování váhy jednoduše

22 Snižování váhy jednoduše

23 Soutěž léto 2014

24 VÝHODA STÁVAJÍCÍM PARTNERŮM
3x Recovery + 1x ZDARMA (cca 34% sleva) $119 - cca 2765 Kč / pro SK 105 Euro Pouze pro registrované partnery Ceny v CZK zde uvedené jsou s 15% DPH a EUR uvedené s 20% DPH, bez poštovného a jsou proměnlivé s ohledem na aktuální kurz dolaru.

25 Pouze pro registrované partnery
BONUS pro stávající partnery 4 Shake + 1x ZDARMA (30% sleva) 5.667 Kč Pouze pro registrované partnery Ceny v CZK zde uvedené jsou s 15% DPH a EUR uvedené s 20% DPH, bez poštovného a jsou proměnlivé s ohledem na aktuální kurz dolaru.

26 Pouze pro registrované partnery
BONUS pro stávající partnery 4 Greens + 1x ZDARMA (30% sleva) 4.741 Kč Pouze pro registrované partnery Ceny v CZK zde uvedené jsou s 15% DPH a EUR uvedené s 20% DPH, bez poštovného a jsou proměnlivé s ohledem na aktuální kurz dolaru.

27 Společná večeře s Jasonem a Tarou Boreyko
Třetí plánovaná akce v EU ČESKÁ REPUBLIKA Brno Platinum a výše Společná večeře s Jasonem a Tarou Boreyko

28

29 Recovery Powder Zdarma s každou vstupenkou
Třetí plánovaná akce v EU Recovery Powder Zdarma s každou vstupenkou Vstupenka 1x = $50 3x = 3x $45 + = Přineste s sebou fakturu o zaplacení a vstupenku, která Vám přijde poštou, po zaplacení, a obdržíte 1x Recovery Powder zdrama.

30 Podpora pro Vás


Stáhnout ppt "Evropa."

Podobné prezentace


Reklamy Google