Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Pro koho je vhodné denní pomaturitní studium angličtiny? Pro ty, kteří chtějí udělat výrazný pokrok v angličtině Pro všechny, kteří se nedostanou na VŠ.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Pro koho je vhodné denní pomaturitní studium angličtiny? Pro ty, kteří chtějí udělat výrazný pokrok v angličtině Pro všechny, kteří se nedostanou na VŠ."— Transkript prezentace:

1 Pro koho je vhodné denní pomaturitní studium angličtiny? Pro ty, kteří chtějí udělat výrazný pokrok v angličtině Pro všechny, kteří se nedostanou na VŠ nebo nechtějí studovat obor, který jim nevyhovuje

2 Jaký budu mít status? Všichni studenti JŠ Perfect English (maturanti) mají statut studenta Všechny sociální výhody (sociální a zdravotní pojištění, přídavky na děti, sleva v dopravě atd.) zůstávají zachovány Absolvování tohoto studia je certifikováno a uznáváno MŠMT ČR a všemi institucemi v ČR i v zahraničí

3 Co obnáší studium? Studium je rozděleno na 2 části – gramatiku a konverzaci V gramatice se zaměřujeme především na to, aby studenti zdárně vykonali zkoušku, na kterou se připravují. Systémem pravidelných testů zabezpečujeme vysokou úspěšnost u zkoušek V konverzaci se zaměřujeme především na komunikaci. Zdokonalujeme také poslech a porozumění. Četba a psaní je do výuky začleněno především formou domácích zadání. Vyšší pokročilosti se dozvídají o kultuře a společnosti v anglicky mluvících zemích

4 Jaké jsou pokročilosti? ZAČÁTEČNÍCI MÍRNĚ POKROČILÍ STŘEDNĚ POKROČILÍ-vstupní test

5 A jak denní studium probíhá ? 20 hodin týdně, pondělí – pátek: 8.30 – 11.45 nebo 12.00 – 15.15 (s přestávkou) ve skupině cca 15 studentů výuka od září 2009 do června 2010 příprava na mezinárodní zkoušky KET, PET, FCE i na státní zkoušky kvalifikovaní a kvalitní učitelé (češi i rodilí mluvčí) v rámci studia probíhají neustále zkušební testy a simulace zkoušek pro studenty připravujeme společenský program - lyžařský zájezd, setkání, večírky atd.

6 Důležité informace MŠMT ČR - zařazení do vyhlášky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy zajistí Vám statut studenta, tzn. získáte všechny obvyklé studentské slevy, výhody sociálního systému (rodičovské příspěvky, sociální dávky, důchody apod.) a hlavně zdravotní a sociální pojištění za Vás hradí stát. (týká se maturantů v roce 2009)

7 Výhody pro studenty JŠ PERFECT ENGLISH možnost kombinace s němčinou, francouzštinou a španělštinou v navazujících hodinách možnost kombinace s výukou v odpoledních a večerních kurzech se slevou 10% možnost platit školné na splátky a to bez navýšení ceny možnost zakoupení dalších učebnic v kanceláři za zvýhodněné ceny

8 Cena kurzu v Brně 21 490 Kč (doba od 8.30 do 11.45) 19 490 Kč (doba od 12.00 do 15.15) cena je celková a k této ceně se již neúčtuje DPH Kurzovné je splatné i ve více splátkách, a to bez navýšení ceny! V případě přijetí na VŠ neplatíte žádné storno poplatky ! Při podání přihlášky do 31.5.2009 sleva 2000,- Kč (pro držitele slevového kupónu) Při podání přihlášky do 30.6.2009 sleva 1000,- Kč (pro držitele slevového kupónu)

9 Více než výuka angličtiny My všichni v PERFECT ENGLISH pevně věříme v to, že planeta Země je místem k žití pro všechny bez ohledu na národnost, barvu pleti, náboženské vyznání nebo to, jakým jazykem kdo mluví. Je to místo pro setkávání, navazování přátelství a radosti ze společnosti druhých lidí. Prostředí, kde není místo pro předsudky, rasismus či extrémní nacionalismus. Věříme v to, že národy na této planetě by se měly sjednocovat a ne rozdělovat. Oceňujeme krásu různosti a rozmanitosti lidí a národů. Angličtina je pro nás prostředek, jak k těmto ideálům přispět. Proto se věnujeme její výuce.


Stáhnout ppt "Pro koho je vhodné denní pomaturitní studium angličtiny? Pro ty, kteří chtějí udělat výrazný pokrok v angličtině Pro všechny, kteří se nedostanou na VŠ."

Podobné prezentace


Reklamy Google