Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

TECHNOLOGIE ZPRACOVANÍ ODPADU. TECHNOLOGIE ZPRACOVÁNÍ ODPADU Pro třídění, lisování, drcení a balení tuhých kusových odpadů a recyklovatelných surovin.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "TECHNOLOGIE ZPRACOVANÍ ODPADU. TECHNOLOGIE ZPRACOVÁNÍ ODPADU Pro třídění, lisování, drcení a balení tuhých kusových odpadů a recyklovatelných surovin."— Transkript prezentace:

1 TECHNOLOGIE ZPRACOVANÍ ODPADU

2 TECHNOLOGIE ZPRACOVÁNÍ ODPADU Pro třídění, lisování, drcení a balení tuhých kusových odpadů a recyklovatelných surovin nabízíme dodávku jak kompletních technologických linek, tak i jednotlivých zařízení. Dle Vašich potřeb a požadavků navrhneme optimální řešení, které Vám umožní nakládat s odpady ekologicky a ekonomicky. Můžete si vybrat z široké škály jednotlivých typů těchto zařízení: Technologické linky pro třídění a balení odpadů Střediska přepravy pevných odpadů Balící lisy Zařízení pro kompresi odpadů

3 TECHNOLOGICKÉ LINKY PRO TŘÍDĚNÍ A BALENÍ ODPADŮ Třídírny odpadů jsou vždy navrhovány dle potřeb jednotlivých zákazníků tak, aby technické řešení umožňovalo optimální využití zpracovaných odpadů v souladu s nejvyššími požadavky na bezpečnost a ochranu životního prostředí. Základní agregáty jednoduché vzorové třídící linky: přijímací část dopravník k třídící části třídící pás magnetický separátor nepoužitelné odpady skladovací mezizásobníky drtič papíru dopravník k lisu balící lis na separovaný odpad lis na kovový odpad

4 STŘEDISKA PŘEPRAVY PEVNÝCH ODPADŮ stavebnicový systém zařízení pro lisování odpadů a optimalizaci dopravy komunálních a průmyslových od padů do zpracovatelských center.

5 BALÍCÍ LISY vysokotlaké uzavřené komorové lisy na komunální odpady s kontrolovaným jímáním uvolněných tekutin; široká rozměrová a výkonová typová řada lisů na vysokotlaké balení vytříděných recyklovatelných surovin

6 ZAŘÍZENÍ PRO KOMPRESI ODPADŮ statické lisy pro sběrná střediska; mobilní sběrné lisovací kontejnery; drtiče papíru a kartonu.

7 VIDEO: ODES ZAŘÍZENÍ PRO EKOLOGII - DRCENÍ KOMUNÁLNÍHO ODPADU http://www.youtube.com/watch?v=1JxGyd1KASU

8 DĚKUJEME ZA POZORNOST Zdroj: http://www.ttservis.cz/technologie-zpracovani-odpadu http://youtube.com


Stáhnout ppt "TECHNOLOGIE ZPRACOVANÍ ODPADU. TECHNOLOGIE ZPRACOVÁNÍ ODPADU Pro třídění, lisování, drcení a balení tuhých kusových odpadů a recyklovatelných surovin."

Podobné prezentace


Reklamy Google