Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Techmania Talent. 2 Hledáme právě Vás Dokážete se poprat se zodpovědností? ??? Dřímá ve Vás zájem o robotiku či IT? ??? Máte nápady a toužíte se zabývat.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Techmania Talent. 2 Hledáme právě Vás Dokážete se poprat se zodpovědností? ??? Dřímá ve Vás zájem o robotiku či IT? ??? Máte nápady a toužíte se zabývat."— Transkript prezentace:

1 Techmania Talent

2 2 Hledáme právě Vás Dokážete se poprat se zodpovědností? ??? Dřímá ve Vás zájem o robotiku či IT? ??? Máte nápady a toužíte se zabývat originálním projektem? ??? Máte sny, na jejichž realizaci jste dosud nepomýšleli, protože si na ně sami netroufnete, a zároveň by pro Vás byly finančně nákladné? ??? Regionální technické muzeum o.p.s., Tylova 1/57, Plzeň, IČ:

3 3 Techmania Talent Regionální technické muzeum o.p.s., Tylova 1/57, Plzeň, IČ:

4 4 Co je Techmania Talent Techmania Talent je stipendijní program, který podporuje zájem středoškolské mládeže o vědu a techniku Regionální technické muzeum o.p.s., Tylova 1/57, Plzeň, IČ:

5 5 Komu a Co nabízíme I. Program je otevřený žákům a studentům věkové kategorie ZŠ a SŠ, kteří mají chuť zkoumat, vymýšlet, navrhovat nebo postavit něco nového a neobvyklého a kteří k tomu jinde nemají dostatečně kvalitní příležitost. Studentům jsou k dispozici témata ke zpracování navržená ze strany TSC, nebo mohou přijít s vlastním tématem. Jedinečností tohoto projektu je, že vybraným účastníkům se po dobu jednoho roku budou individuálně věnovat odborní lektoři. Matěj Kubička Regionální technické muzeum o.p.s., Tylova 1/57, Plzeň, IČ:

6 6 Komu a Co nabízíme II. student může získat stipendium, které pokryje náklady na materiál a konzultace. (O stipendiu rozhoduje hodnotící komise sestavená ze zástupců TSC a partnerů.) Regionální technické muzeum o.p.s., Tylova 1/57, Plzeň, IČ: Výstupem projektu je zpracované téma, které je možné přihlásit jako soutěžní práci do některé české nebo mezinárodní soutěže: SOČ Amavet České hlavičky Intel Awards ISES

7 7 Témata ke zpracování I. 1. Šestinohý robot ze stavebnice Merkur Popis projektu: Šestinohý robot postavený ze stavebnice Merkur s bezdrátovým komunikačním rozhraním a palubním zdrojem energie. Tento robot bude plně samostatný, vzdálené ovládání bude realizováno pomocí technologie Bluetooth a ovládání umožněno pomocí x86 kompatibilního počítače, PDA a mobilního telefonu Regionální technické muzeum o.p.s., Tylova 1/57, Plzeň, IČ:

8 8 Témata ke zpracování II. 2. Vzdálená Laboratoř Popis: Vzdálená laboratoř je laboratoř, kterou je možnost ovládat na dálku. Autor připraví koncept a realizuje vzdálenou laboratoř, ovládanou přes internet. Uživatel se musí k laboratoři připojit a ovládat jednotlivé části laboratoře. Sledovat dění v laboratoři bude možné pomocí pohyblivých kamer, které můžete ovládat vzdáleně. Regionální technické muzeum o.p.s., Tylova 1/57, Plzeň, IČ:

9 9 Vlastní téma Regionální technické muzeum o.p.s., Tylova 1/57, Plzeň, IČ: Název projektu Popis projektu Klíčová slova Záměr a cíl práce Požadavky na materiálové vybavení

10 10 Minulý stipendista Matěj Polák Vozítko, které je schopná jezdit podle instrukcí přijatých z počítače. Navrhl svůj vlastní čip pro účel autíčka Komunikace pomocí bezdrátové technologie Regionální technické muzeum o.p.s., Tylova 1/57, Plzeň, IČ:

11 11 Důležité info a kontakt UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK JE Kontakt: Mgr. Monika Kovandová Telefon: Fax: Matěj Kubička Telefon: Fax: Více info na:


Stáhnout ppt "Techmania Talent. 2 Hledáme právě Vás Dokážete se poprat se zodpovědností? ??? Dřímá ve Vás zájem o robotiku či IT? ??? Máte nápady a toužíte se zabývat."

Podobné prezentace


Reklamy Google