Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Co nabízíme ve šk. roce 2010-11 Co nabízíme ve šk. roce 2010-11 Co nabízíme ve šk. roce 2010-11 Co nabízíme ve šk. roce 2010-11MATEMATIKA Kroužek matematických.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Co nabízíme ve šk. roce 2010-11 Co nabízíme ve šk. roce 2010-11 Co nabízíme ve šk. roce 2010-11 Co nabízíme ve šk. roce 2010-11MATEMATIKA Kroužek matematických."— Transkript prezentace:

1 Co nabízíme ve šk. roce Co nabízíme ve šk. roce Co nabízíme ve šk. roce Co nabízíme ve šk. roce MATEMATIKA Kroužek matematických her Kroužek matematických her Kroužek matematických her Kroužek matematických her Co nabízíme ve šk. roce Co nabízíme ve šk. roce TĚLESNÁ VÝCHOVA Úspěchy posledních let Úspěchy posledních let

2 Pro žáky pátých tříd se opět otvírá příležitost k rozvoji zájmů o matematiku v rámci vzdělávání v matematické třídě Základní školy Struhlovsko. Protože se jedná o třídu výběrovou, je možné pracovat s dětmi vyšším tempem a učivo probírat do větší hloubky na náročnějších příkladech. Žáci si v hodinách zdokonalují nejen svoji mechanickou paměť, ale i logický úsudek a mají možnost se seznámit i s vybraným učivem středních škol, což v budoucnu jistě ocení. Co nabízí matematická třída? o matematické hry zařazené do výuky, školní kroužek zaměřený na tyto hry o matematické soutěže (sudoku, piškvorky, olympiádu, pythagoriádu...) o moderně vybavenou počítačovou učebnu s několika matematickými programy o dva cizí jazyky, informatiku o školu v přírodě, lyžařský výcvik o v 9.ročníku týdenní matematické soustředění před přijímacím řízením o další ročník matematicko-přírodovědně-sportovní soutěže SUPERKLOKAN o zařazování testů z přijímacích zkoušek o kvalitní přípravu k přijímacím zkouškám z matematiky TERMÍN PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK: středa 14.dubna v www: Telefon:

3 Kroužek matematických her na ZŠ Struhlovsko Všichni zájemci, kteří se chtějí matematikou bavit, mají možnost přihlásit se do kroužku matematických her, kde se budou v matematice zdokonalovat zábavnou formou pomocí různých karetních a deskových her, hlavolamů, her s kostkou nebo jen s papírem a tužkou. V některých hrách budou pořádány i školní přebory. Hra je přirozeným projevem dětí. Projevují při ní aktivitu, tvořivost, vlastní iniciativu, zaměstnává jejich duševní i tělesné schopnosti a ty dále prohlubuje a rozvíjí. Pomocí her se dají u žáka nejen zdokonalit matematické dovednosti, ale rozvíjí se u nich i kompetence ke komunikaci, sociální kompetence, kompetence k učení a řešení problémů a další.

4

5


Stáhnout ppt "Co nabízíme ve šk. roce 2010-11 Co nabízíme ve šk. roce 2010-11 Co nabízíme ve šk. roce 2010-11 Co nabízíme ve šk. roce 2010-11MATEMATIKA Kroužek matematických."

Podobné prezentace


Reklamy Google