Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Poslední cesta vede k nám! POH Ř EBNÍ SLUŽBA Poh ř ební služba Hálkova 42 Jihlava- Helenín 586 03.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Poslední cesta vede k nám! POH Ř EBNÍ SLUŽBA Poh ř ební služba Hálkova 42 Jihlava- Helenín 586 03."— Transkript prezentace:

1 Poslední cesta vede k nám! POH Ř EBNÍ SLUŽBA Poh ř ební služba Hálkova 42 Jihlava- Helenín

2 Billboard na D

3

4

5 INFORMACE Jsme koncesovaná živnost, pot ř ebujeme oprávn ě ní ud ě lované živnostenským ú ř adem. Majitel podniku za p ř ípadné ztráty svého podniku ru č í veškerým svým majetkem. Poskytujeme odvezení t ě la na vybrané místo(patologie, márnice, kostel, h ř bitov). Výrobní prost ř edky: K založení firmy pot ř ebujeme poh ř ební auta, rakve, urny, sví č ky, dohodu s kv ě tiná ř stvím, od ě vy pro zam ě stnance, dohodu s kn ě zem, dohodu s p ě veckým sborem a dohodu s krematoriem.

6 Náš podnik bude pot ř ebovat p ř ibližn ě 10 zam ě stnanc ů, kte ř í budou mít za úkol sjednávat ob ř ady. Mzda zam ě stnanc ů : Z ř ízenci: K č Ř idi č : K č Sekretá ř ka: K č Uklíze č ka: K č K podnikání s poh ř ební službou budeme pot ř ebovat pobo č ku, kam lidé p ř íjdou s prosbou o ob ř ad.

7 Mzdy K č Automobily- Náklady K č Pobo č ka K č Vybavení pobo č ky K č Vybavení poh ř bu K č Sponzo ř i K č Poh ř eb 1 kategorie K č Poh ř eb 2 kategorie K č Poh ř eb 3 kategorie K č Poh ř eb 4 kategorie K č K č Zbyde K č Státu dáme K č Každý dostane K č ROZPO Č ET FIRMY P Ř ÍJMY VÝDAJE

8 HOSPODA Ř ENÍ SE ZISKEM Investice do firmy Soukromý život


Stáhnout ppt "Poslední cesta vede k nám! POH Ř EBNÍ SLUŽBA Poh ř ební služba Hálkova 42 Jihlava- Helenín 586 03."

Podobné prezentace


Reklamy Google