Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Zajíci Mgr. Vlastimil Volčko Zkvalitnění výuky přírodovědných předmětů s cílem zvyšování motivace žáků ke vzdělávání v těchto oborech registrační číslo.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Zajíci Mgr. Vlastimil Volčko Zkvalitnění výuky přírodovědných předmětů s cílem zvyšování motivace žáků ke vzdělávání v těchto oborech registrační číslo."— Transkript prezentace:

1 Zajíci Mgr. Vlastimil Volčko Zkvalitnění výuky přírodovědných předmětů s cílem zvyšování motivace žáků ke vzdělávání v těchto oborech registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.26/

2 Zajíci -Stavbou těla a způsobem života se podobají hlodavcům. -Hlodavé zuby – dva páry řezáků.

3 Zajíc polní: -Pole, louky. -Mělké hnízda, ve kterých spí. -Mláďata jsou dobře vyvinutá – osrstěná a vidí. Brzy po narození dokáží běhat.

4 / _zajic_03.jpg

5

6 al/zajic-polni-9_4510.jpg

7 Králík divoký: -pole, louky i městské parky. -Kratší uši i přední končetiny než zajíc. -Žije ve skupinách. -Vyhrabává si nory, ve kterých spí. -Mláďata rodí holá a slepá. Králík domácí – domestifikace.

8

9

10

11 Použité zdroje: Objekty použité k vytvoření této prezentace jsou součástí Microsoft PowerPoint, Ivana Vaněčková, Jana Skýbová, Drahuše Markvartová, Tomáš Hejda (2006): Přírodopis 8 učebnice pro základní školy a víceletá gymnázia, Nakladatelství Fraus 2006, dále vlastní nápady. Materiály jsou určeny pro bezplatné používání pro potřeby výuky a vzdělávání na všech typech základních škol. Jakékoliv další využití podléhá autorskému zákonu. Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Vlastimil Homolka. Zkvalitnění výuky přírodovědných předmětů s cílem zvyšování motivace žáků ke vzdělávání v těchto oborech registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.26/


Stáhnout ppt "Zajíci Mgr. Vlastimil Volčko Zkvalitnění výuky přírodovědných předmětů s cílem zvyšování motivace žáků ke vzdělávání v těchto oborech registrační číslo."

Podobné prezentace


Reklamy Google