Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

J AK JSME PEKLY PÁNY Z KYNUTÉHO TĚSTA.. N EDÁVNO NÁM TETA USPOŘÁDALA AKCI, NA KTEROU JSME SE DLOUHO TĚŠILY A PŘIPRAVOVALY. J ELIKOŽ SE BLÍŽIL M IKULÁŠ.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "J AK JSME PEKLY PÁNY Z KYNUTÉHO TĚSTA.. N EDÁVNO NÁM TETA USPOŘÁDALA AKCI, NA KTEROU JSME SE DLOUHO TĚŠILY A PŘIPRAVOVALY. J ELIKOŽ SE BLÍŽIL M IKULÁŠ."— Transkript prezentace:

1 J AK JSME PEKLY PÁNY Z KYNUTÉHO TĚSTA.

2 N EDÁVNO NÁM TETA USPOŘÁDALA AKCI, NA KTEROU JSME SE DLOUHO TĚŠILY A PŘIPRAVOVALY. J ELIKOŽ SE BLÍŽIL M IKULÁŠ A NAŠÍ VELKOU TRADICÍ JE PEČENÍ PÁNŮ Z KYNUTÉHO TĚSTA.

3 Z ÁKLADEM BYLO TĚSTO, TO NÁM JIŽ PŘEDEM PŘIPRAVILA TETA DO VELKÉ MÍSY A MY SE MOHLY V KLIDU PONOŘIT DO TVŮRČÍ ČINNOSTI.

4 T ĚSTO JSME HNĚTLY, VÁLELY, RŮZNĚ UPRAVOVALY DO PRAZVLÁŠTNÍCH TVARŮ, JAK SE NÁM PRÁVĚ CHTĚLO. B YLA TO ZÁBAVNÁ ČINNOST A SOUČÁSTI NÍ BYLA I SOUTĚŽ O NEJKRÁSNĚJŠÍ VÝTVOR.

5 M OC NÁS TO BAVILO, HOTOVÉ PÁNY JSME RŮZNĚ ZDOBILY JAKO NAPŘÍKLAD SUŠENÝM HROZINKAMI, MÁKEM, VLAŠSKÝMI OŘÍŠKY A NEBO TAKY SLUNEČNICOVÝMI SEMÍNKY, BYLA TO PARÁDA.

6 N AKONEC JSME JE UPEKLY, SAMOZŘEJMOSTÍ BYLO NAMAZAT JE VAJÍČKEM, ABY SE NÁM HEZKY LESKLI A MĚLI KRÁSNOU BARVIČKU.

7 T AKHLE VYPADAJÍ NAŠE NEJLEPŠÍ A NEJKRÁSNĚJŠÍ VÝROBKY. A JAK BYLY VÝBORNÉ. M ŇAM.


Stáhnout ppt "J AK JSME PEKLY PÁNY Z KYNUTÉHO TĚSTA.. N EDÁVNO NÁM TETA USPOŘÁDALA AKCI, NA KTEROU JSME SE DLOUHO TĚŠILY A PŘIPRAVOVALY. J ELIKOŽ SE BLÍŽIL M IKULÁŠ."

Podobné prezentace


Reklamy Google