Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Přírodovědná vycházka Dne 25. 5. 2010 se 6. třída s paní učitelkou Dernerovou vypravila na přírodovědnou vycházku do Bohuňova. Po cestě jsme poznávali.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Přírodovědná vycházka Dne 25. 5. 2010 se 6. třída s paní učitelkou Dernerovou vypravila na přírodovědnou vycházku do Bohuňova. Po cestě jsme poznávali."— Transkript prezentace:

1 Přírodovědná vycházka Dne 25. 5. 2010 se 6. třída s paní učitelkou Dernerovou vypravila na přírodovědnou vycházku do Bohuňova. Po cestě jsme poznávali a sbírali do našeho herbáře spoustu rostlin. Poznávejte s námi: Poznáte co to je?? 1)

2 A) 2) B) bršlice kozí noha bršlice kozí noha kerblík lesní kerblík lesní ?CO JE CO? ?CO JE CO?

3 Šli jsme lesem… 3) 3)

4 …bahnem, polem, loukou… 4) 5)

5 6) 6) ….po silnici…. ….po silnici….

6 …. až do Bohuňova… 7)

7 … v Bohuňově jsme se zastavili u obchodu, kde si koupil, kdo chtěl zmrzlinu, pití apod.

8 8) 9) po zastávce u obchodu, jsme se šli vyfotit, kde náhodou bodla paní učitelku včela, na kterou je paní učitelka alergická… rychle jsme se vyfotili a šli jsme si sednout do zastávky, mezitím paní učitelka zavolala rodičům, aby jí donesli led a přišli s jejími dvěmi holčičkami… počkali jsme na autobus, do kterého jsme pak nastoupili a jeli domů nebo na oběd. po zastávce u obchodu, jsme se šli vyfotit, kde náhodou bodla paní učitelku včela, na kterou je paní učitelka alergická… rychle jsme se vyfotili a šli jsme si sednout do zastávky, mezitím paní učitelka zavolala rodičům, aby jí donesli led a přišli s jejími dvěmi holčičkami… počkali jsme na autobus, do kterého jsme pak nastoupili a jeli domů nebo na oběd.

9 A jste zvědaví, jak jste hádali?? ZDE JSOU VÝSLEDKY: 1) rozrazil rezekvítek 2) bršlice kozí noha B), kerblík lesní A) 3) kakost smrdutý 4) kuklík potoční 5) srha říznačka 6) olše lepkavá 7) pomněnka lesní 8) jahodník obecný 9) mochna husí

10 … a nakonec motto: Utrhl jsem květinu, a ona zvadla. Chytil jsem motýla, a on zemřel. Pochopil jsem, že krásy se mohu dotknout pouze srdcem. John Lennon

11 A konečně úplný konec Vypracovali: Vypracovali: Monča Žváčková Monča Žváčková Terka Báčová Terka Báčová Katka Blažková Katka Blažková Monča Jílková Monča Jílková Katka Šimková Katka Šimková


Stáhnout ppt "Přírodovědná vycházka Dne 25. 5. 2010 se 6. třída s paní učitelkou Dernerovou vypravila na přírodovědnou vycházku do Bohuňova. Po cestě jsme poznávali."

Podobné prezentace


Reklamy Google