Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

 Jsme skupina mladých a aktivních lidí, kterým není lhostejné dění ve škole, a umožňujeme svým členům podílet se na spolupráci se školou.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: " Jsme skupina mladých a aktivních lidí, kterým není lhostejné dění ve škole, a umožňujeme svým členům podílet se na spolupráci se školou."— Transkript prezentace:

1

2  Jsme skupina mladých a aktivních lidí, kterým není lhostejné dění ve škole, a umožňujeme svým členům podílet se na spolupráci se školou.

3  Vznikla v roce 2012.  Aktuálně máme 7 aktivních členů.  Scházíme se 1x měsíčně.

4  Koordinátoři: Mgr. Lea Župková Ing. Jiří Gála  Předseda: Hana Smutná  Místopředseda: David Řepa  Členové: Kateřina Hermanová Kateřina Pálková Filip Ščudla Slavomír Hoch Lukáš Kozoň

5  Založit skupinu.  Uskutečnit výjezdní zasedání na Podhradí.  Zajistit mikrovlnnou troubu pro studenty.  Zajistit skříňky na přilby.  Uspořádat soutěž pro žáky a učitele.  Zúčastnit se výjezdního zasedání s Národním parlamentem dětí a mládeže.  Aktivně se zapojit do aktivit Městského parlamentu dětí a mládeže Brno a Krajského parlamentu dětí a mládeže.  Uskutečnit zasedání s panem ředitelem.

6  Koná se každý rok, vždy na začátku školního roku a na konci.  Jezdíme na 3 dny.  Získáváme zde inspiraci, učíme se spolupracovat, ucelujeme nápady a aktivity pro studenty a vypracováváme plán akcí na nový školní rok.

7  Na prosbu žáků, kteří si nosí jídlo z domu a nemají možnost si ho ohřát, navrhli jsme zajištění mikrovlnné trouby k volnému použití v prostorách školy.  Mikrovlnná trouba je umístěna v kuchyňce u technického úseku.

8  Většina žáků dojíždí v letním období na svém motocyklu a přilby nevhodně odkládá ve třídě.  Nyní jsou pro ně k dispozici volné skříňky v suterénu.  Po nahlášení na technickém úseku u paní Mikulčické a zaplacení zálohy 50,- Kč obdrží zájemce klíč od skříňky.

9  Bruslení se Studentskou radou  Fotografická soutěž – Auto a já  Přespání ve škole s promítáním  Auto tuning  Soutěž pro žáky a učitele

10  Koná se ke konci školního roku.  Odehrála se v tělocvičně.  Účastnit se může každý, podmínkou je 6-ti členný tým.  Vítězný tým obdrží finanční příspěvek na libovolný výlet.

11  Už 2. rokem jsme se aktivně zapojili do spolupráce s Městským parlamentem dětí a mládeže Brno a Krajským parlamentem dětí a mládeže.  Zástupci MPDM Brno: Hana Smutná, Kateřina Pálková, David Řepa,  Zástupci za KPDM: Kateřina Pálková, David Řepa.

12  Naše facebookové stránky najdete na: Studentská rada- ISŠA Brno  Náš e-mail: parlamentissa@gmail.com


Stáhnout ppt " Jsme skupina mladých a aktivních lidí, kterým není lhostejné dění ve škole, a umožňujeme svým členům podílet se na spolupráci se školou."

Podobné prezentace


Reklamy Google