Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

PRÁCE S GIMPEM. Úvod PRVNÍ HODINU NÁS NÁŠ PAN UČITEL MGR. ALEŠ SEKAL SEZNAMOVAL SE SOUTĚŽÍ. ROZDAL NÁM PAPÍRY A MĚLI JSME NAKRESLIT NÁŠ NÁVRH NA TÉMA.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "PRÁCE S GIMPEM. Úvod PRVNÍ HODINU NÁS NÁŠ PAN UČITEL MGR. ALEŠ SEKAL SEZNAMOVAL SE SOUTĚŽÍ. ROZDAL NÁM PAPÍRY A MĚLI JSME NAKRESLIT NÁŠ NÁVRH NA TÉMA."— Transkript prezentace:

1 PRÁCE S GIMPEM

2 Úvod PRVNÍ HODINU NÁS NÁŠ PAN UČITEL MGR. ALEŠ SEKAL SEZNAMOVAL SE SOUTĚŽÍ. ROZDAL NÁM PAPÍRY A MĚLI JSME NAKRESLIT NÁŠ NÁVRH NA TÉMA VIRTUÁLNÍ SVĚT NEBO REALITA. PRVNÍ HODINU JSEM NEZAČALA KRESLIT, ALE POUZE JSEM SI ROZMÝŠLELA CO NAKRESLIT.

3 Návrh plakátu NĚKTEŘÍ KLUCI Z NAŠÍ TŘÍDY SE NA DRUHOU HODINU UŽ PŘESUNULI DO POČÍTAČOVÉ UČEBNY, ALE MY HOLKY JSME JEŠTĚ ZŮSTALY VE TŘÍDĚ A KRESLILI JSME SVÉ NÁVRHY. JÁ JSEM KRESLILA, JAK SE DÁ OKLAMAT VIZUÁLNÍ PODOBA ČLOVĚKA V PHOTOSHPU, LÉPE ŘEČENO JAK ČLOVĚK VYPADÁ VE SKUTEČNOSTI A JAK NA UPRAVENÝCH OBRÁZCÍCH.

4 Tvorba plakátu KONEČNĚ I MY JSME SE PŘESUNULI DO POČÍTAČOVÉ UČEBNY. ZAPNULI JSME POČÍTAČ A ZAČALI JSME PRACOVAT V GIMPU. VĚTŠINA Z NÁS S TÍM MĚLA CELKEM VELKÝ PROBLÉM, PROTOŽE S NÍM NEUMÍME MOC PRACOVAT, DO TÉTO SKUPINY JSEM PATŘILA I JÁ. ALE V NAŠÍ TŘÍDĚ SE NAŠLI TAKY TACÍ, KTEŘÍ GIMP OVLÁDALI A NÁM RADILI.

5 Tvorba plakátu DOKONČILI TENTO PROJEKT, JEŠTĚ NÁM PAN UČITEL S NĚJAKÝMA VĚCMA PORADIL. TENTO PROJEKTOVÝ DEN MĚ MOC NEBAVIL, PROTOŽE JSEM V GIMPU MOC NEUMĚLA PRACOVAT A DOUFÁM, ŽE TO PŘÍŠTĚ BUDEME DĚLAT NĚKDE JINDE A NE V GIMPU. AŃI JSEM SE ASI NIC NOVÉHO V GIMPU NENAUČILA. JINAK TO BYLO DOBRÉ, PROTOŽE JSME SE NEMUSELI UČIT.

6 Zpracoval:  Anna Rytířová


Stáhnout ppt "PRÁCE S GIMPEM. Úvod PRVNÍ HODINU NÁS NÁŠ PAN UČITEL MGR. ALEŠ SEKAL SEZNAMOVAL SE SOUTĚŽÍ. ROZDAL NÁM PAPÍRY A MĚLI JSME NAKRESLIT NÁŠ NÁVRH NA TÉMA."

Podobné prezentace


Reklamy Google