Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

KOmpoZer Vendy Vojtová Kateřina de Jagerová. Úvod  Na úvod jsme si rozmýšleli jak budou naše stránky vypadat a co v nich vlastně bude.  Poté jsme si.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "KOmpoZer Vendy Vojtová Kateřina de Jagerová. Úvod  Na úvod jsme si rozmýšleli jak budou naše stránky vypadat a co v nich vlastně bude.  Poté jsme si."— Transkript prezentace:

1 KOmpoZer Vendy Vojtová Kateřina de Jagerová

2 Úvod  Na úvod jsme si rozmýšleli jak budou naše stránky vypadat a co v nich vlastně bude.  Poté jsme si rozdělili práci a začali jsme vytvářet základní struktury stránek.

3 Text  V průběhu 2. hodiny jsme vymýšleli text na jednotlivé stránky.

4 Samotná práce  Dále jsme zvládli přeložit celý text do německého jazyka, což bylo poněkud obtížnější, ale ne tak jak jsem to původně čekala.

5 Obrázky  Celou další hodinu jme strávili přidáváním obrázků, jejich popisem a propojováním jednotlivých stránek pomocí hypertextových odkazů.

6 Závěr  Na závěr jsme prováděli poslední úpravy našich stránek, což nám nezabralo tolik času, tudíž nám zbylo dost času na vytvoření této prezentace.


Stáhnout ppt "KOmpoZer Vendy Vojtová Kateřina de Jagerová. Úvod  Na úvod jsme si rozmýšleli jak budou naše stránky vypadat a co v nich vlastně bude.  Poté jsme si."

Podobné prezentace


Reklamy Google