Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Vedoucí práce a první programátor: David Vurbs Druhý programátor: Dominik Walta Tvůrce dokumentace: Adam Novák, Prezentátor: David Malát 2013 Verze 2.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Vedoucí práce a první programátor: David Vurbs Druhý programátor: Dominik Walta Tvůrce dokumentace: Adam Novák, Prezentátor: David Malát 2013 Verze 2."— Transkript prezentace:

1

2 Vedoucí práce a první programátor: David Vurbs Druhý programátor: Dominik Walta Tvůrce dokumentace: Adam Novák, Prezentátor: David Malát 2013 Verze 2 a její novinky

3 ZADÁNÍ PRÁCE Společná práce: vymyšlení, vzhled, rozvržení pracovních pozic, dodání obsahu Vedoucí práce: struktura, převážná práce s php, práce s db., kaskádové styly Druhý programátor: práce s db., programování v php Tvůrce dokumentace: dodání obsahu, dokumentace, konzultace, práce s db. Prezentátor: prezentování, dodání obsahu, konzultace, vzhled

4 OBSAH 1. Titulní strana ……………………………………………………….. str.1 2. Zadání práce ………………………………………………………. str.2 3. Obsah ………………………………………………………………. str.3 4. Úvod ………………………………………………………………… str.4 5. Celkový vzhled – hlavní strana ………………………………….. str.5 6. hlavní stran ………………………………………………………… str.6 7. Po přihlášení ………………………………………………………. str.7 8. Po přihlášení …..………………………………………………….. str.8 9. Po přihlášení ……………..……………………………................ str.9 10. Shrnutí …………………………………………………………….. str.10

5 ÚVOD Naše stránka má vylepšit komunikaci mezi lidmi. Na této stránce se seznámí lidé, spřátelí se a mohou si denně psát. Nač se namáhat s esemeskami a seznamováním přes inzerát, nyní tu je naše stránka. Na stránce mrshare je možné hledat si přátele, komunikovat s nimi a hromadný chat. V této prezentaci si ukáže je stránka vypadá na čem se pracuje a jak se dá používat. Stránka sází na jednoduchost a zároveň na hezký vzhled.

6 CELKOVÝ VZHLED – HLAVNÍ STRANA PŮVODNÍ

7 NOVÝ VZHLED

8 PŘIHLÁŠENÍ REGISTRACE Panel, na kterém se jednoduše registrujete a přihlásíte. Pokud nevyplníte všechny údaje do kolonek, budete na to upozorněni. Velice jednoduché a produktivní. Registrace je ověřena emailem.

9 PO PŘIHLÁŠENÍ - KONVERZACE <= komendy <= blud

10 PO PŘIHLÁŠENÍ - PŘÍSPĚVKY

11 PO PŘIHLÁŠENÍ - LIDÉ

12 SHRNUTÍ Stránka má stylový vzhled a přitom není nijak složitá Zkrátka se máte na co těšit, neváhejte a ozkoušejte. Děkuji za pozornost.


Stáhnout ppt "Vedoucí práce a první programátor: David Vurbs Druhý programátor: Dominik Walta Tvůrce dokumentace: Adam Novák, Prezentátor: David Malát 2013 Verze 2."

Podobné prezentace


Reklamy Google