Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Paris jsem zachytili na večírku zlatých Seniorů(bývalé zlaté mládeže).Stále chová čivavy-má jich 50.Jak nám řekla,jejím největším klamáním je pro ní dcera.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Paris jsem zachytili na večírku zlatých Seniorů(bývalé zlaté mládeže).Stále chová čivavy-má jich 50.Jak nám řekla,jejím největším klamáním je pro ní dcera."— Transkript prezentace:

1

2 Paris jsem zachytili na večírku zlatých Seniorů(bývalé zlaté mládeže).Stále chová čivavy-má jich 50.Jak nám řekla,jejím největším klamáním je pro ní dcera Diana.,,Vůbec se mi nepodobá-studuje prestižní střední školu,večer místo na párty chodí na nezávislé filmy, nezajímá o módu a dokonce mám podezření,že je v 17 letech snad ještě panna!!“ Na rozdíl od dcery je Paris na každé větší párty.Minulý týden dokonce musela navštívit plastickou kliniku potom,co ji při divokém sexu s o 30 let mladším manekýnem Eliou,praskl prsní implantát..

3 Poté co,se Angelina v roce 2006 provdala za kolegu Brada Pitta, mu během následujících deseti let přivedla na svět osm dětí a dalších 10 dětí adoptovala.V jednom rozhovoru si Brad posteskl,že chtěl rodinu.ale až takhle velkou?! Angelina ve 40 letech rezignovala na kariéru a věnovala se práci pro OSN. Nyní se poslední z dětí,20-letý Sean osamostatnil a jeho matka se vrací na filmové plátno. Připravuje se spolu s 72-letým Bradem na pokračování hitu Pán a Paní Smithovi.Děj se bude odehrávat v luxusním domově důchodců,kde Brada najme bývalý kmotr mafie na vraždy svých spolubydlících.Jednou z nich je bohužel Angelina.

4 Avril se vykašlala na zpěv ve chvíli, kdy zjistila,že více prodaných desek než ona,má titul Crazy Frog XXIII. Žije ve svém domě a odmítá podávat interwiew.

5 Před pěti lety nás opustil Michael Douglas,a jeho manželka nepřestává truchlit.Dokonce se proslýchá,že ani nenatočí pátý díl Chicaga,pod názvem Chánov. Mělo se natáčet v ČR a Cathy si měla zahrát manželku cikánského vajdy,která zabila svého muže, protože jí rozšlápl housle. V roli advokáta se měl představit 58-letý Vojtěch Kotek

6 Na fotografii se pro časopis Playboy svlékla Janet Jackson.Snaží se udržet se v povědomí veřejnosti,což není snadné.Nejvíce stránek v tisku stále zaplňuje její sestra Michaela. Nevíte která?Teda,kde jste žili? V Timbuktu? Přece bývalý bratr Michael,si v 50 letech nechal změnit pohlaví a pak se provdala za bahrajnského šejka Mustafu Alího. Byla jeho třetí manželkou.Ali loni zemřel a téměř osmdesátiletá žena Michaela se stala terčem útoků tisku,protože vyšlo najevo,že měla sexuálně zneužívat dcery svých zaměstnanců.Majetek,který zdědila po Alím se tenčí,protože Michaela odškodňuje své oběti opravdu velkoryse.Dcera zahradníka Makrama dostala deset miliónů dolarů,bentley a Neverland.

7 Dvojnásobný držitel Oskara Jude Law si možná letos splní sen.Kandiduje totiž na prezidenta. Mezi jeho volební sliby patří například slib,že ukončí válku s Francií. V roce 2010 se konečně USA stáhlo z Iráku a v roce 2012 se prezident Schvarzenegger soustředil na ostatní,,teroristické“ země,jako je Írán,Libye a Kolumbie. V roce 2030 začaly ve Francii protesty arabských přistěhovalců.Chtěli jen malé podružnosti,výuku arabštiny ve škole, Islám jako státní náboženství atd. USA toho využily a prohlásily Francii za teroristickou zemi. Je velká naděje,že se letos vojska USA z této země stáhnou,aby tam mohly přijít humanistické organizace.

8 O Justinovi jen krátce. Cameron Diaz konečně souhlasila,že si ho vezme !!!

9 Věřili byste tomu,že této ženě je teprve 54 ? No jo,holt se na Kate projevila ta léta,co živořila jako bezdomovkyně. Inu,myslela si,že si vezme Cruise a stane se hvězdou jako Nicole Kidman.Bohužel jen co mu porodila syna Thomase,v zájmu scientologické církve se s ní rozešel a dokonce dosáhl toho,že neměla k dítěti přístup. Kate začala pít a brzo skončila bez majetku na ulici. Celý život Cruse jejich synovi tvrdil,že jeho matka už nežije.Po jeho náhlém skonu Kate její třicetiletý syn vyhledal.Poslal jí do protialko- holické léčebny a snaží se otcovu vinu napravit.

10 Kirsten čelí žalobě novináře,kterého napadla za článek s titulkem: Není Kirsten pro desátý film o Spidermanovi trochu stará?

11 Nicole přestala hrát,po smrti Bardotové koupila její dům a věnuje se ochraně zvířat. Letos přijede do ČR za 90 letým Zemanem a bude se učit objímat stromy.


Stáhnout ppt "Paris jsem zachytili na večírku zlatých Seniorů(bývalé zlaté mládeže).Stále chová čivavy-má jich 50.Jak nám řekla,jejím největším klamáním je pro ní dcera."

Podobné prezentace


Reklamy Google