Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Název a číslo učebního materiálu: VY_52_INOVACE_28_STAVBA_KLOUBU Anotace:Interaktivní výukový materiál v programu Power Point zaměřený na určování částí.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Název a číslo učebního materiálu: VY_52_INOVACE_28_STAVBA_KLOUBU Anotace:Interaktivní výukový materiál v programu Power Point zaměřený na určování částí."— Transkript prezentace:

1 Název a číslo učebního materiálu: VY_52_INOVACE_28_STAVBA_KLOUBU Anotace:Interaktivní výukový materiál v programu Power Point zaměřený na určování částí kloubu. Autor: Vít Lazecký Datum vytvoření: 17. 1.2013 Téma: Určování částí kloubu Vzdělávací obor: Přírodopis Doporučený ročník: 8.,9.

2 KLIKNI NA NÁZEV KOSTI, U KTERÉ SE OBJEVÍ OTAZNÍK! KLOUBNÍ CHRUPAVKAKLOUBNÍ HLAVICE KLOUBNÍ POUZDROKLOUBNÍ JAMKAKLOUBNÍ MAZ DALŠÍ OTÁZKA ?

3 KLIKNI NA NÁZEV KOSTI, U KTERÉ SE OBJEVÍ OTAZNÍK! KLOUBNÍ HLAVICE KLOUBNÍ CHRUPAVKA KLOUBNÍ POUZDROKLOUBNÍ JAMKAKLOUBNÍ MAZ DALŠÍ OTÁZKA ?

4 KLIKNI NA NÁZEV KOSTI, U KTERÉ SE OBJEVÍ OTAZNÍK! KLOUBNÍ JAMKA KLOUBNÍ CHRUPAVKA KLOUBNÍ POUZDRO KLOUBNÍ HLAVICE KLOUBNÍ MAZ DALŠÍ OTÁZKA ?

5 KLIKNI NA NÁZEV KOSTI, U KTERÉ SE OBJEVÍ OTAZNÍK! KLOUBNÍ POUZDRO KLOUBNÍ CHRUPAVKA KLOUBNÍ JAMKA KLOUBNÍ HLAVICE KLOUBNÍ MAZ DALŠÍ OTÁZKA ?

6 KLIKNI NA NÁZEV KOSTI, U KTERÉ SE OBJEVÍ OTAZNÍK! KLOUBNÍ MAZ KLOUBNÍ CHRUPAVKA KLOUBNÍ JAMKA KLOUBNÍ HLAVICE KLOUBNÍ POUZDRO VĚDECKÉ VÁZVY ?

7 FLUIDO SYNOVIALIS CARTILAGO ARTICULAE CAPUT ARTICULAE ACETABULO ARTICULAE CAPSULA ARTICULAE

8 OBRÁZEK BYL POUŽIT Z TOHOTO ZDROJE: Soubor: Puzzel gewricht. In: [online]. [cit. 2013-01-18]. Dostupné z: http://www.biodesk.nl/beweging/antwoord_puzzel_gewricht.gif


Stáhnout ppt "Název a číslo učebního materiálu: VY_52_INOVACE_28_STAVBA_KLOUBU Anotace:Interaktivní výukový materiál v programu Power Point zaměřený na určování částí."

Podobné prezentace


Reklamy Google