Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

BOLÍ MĚ V KRKU. CÍTÍM SE SLABÝ LEŽÍM V POSTELI. NIC MĚ NEBAVÍ. POTÍM SE. MÁM TEPLOTU. NECHODÍM DO ŠKOLY. BOLÍ MĚ BŘICHO. JE MI ŠPATNĚ. NEMÁM CHUŤ K.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "BOLÍ MĚ V KRKU. CÍTÍM SE SLABÝ LEŽÍM V POSTELI. NIC MĚ NEBAVÍ. POTÍM SE. MÁM TEPLOTU. NECHODÍM DO ŠKOLY. BOLÍ MĚ BŘICHO. JE MI ŠPATNĚ. NEMÁM CHUŤ K."— Transkript prezentace:

1

2

3 BOLÍ MĚ V KRKU. CÍTÍM SE SLABÝ LEŽÍM V POSTELI. NIC MĚ NEBAVÍ. POTÍM SE. MÁM TEPLOTU. NECHODÍM DO ŠKOLY. BOLÍ MĚ BŘICHO. JE MI ŠPATNĚ. NEMÁM CHUŤ K JÍDLU. KDYŽ JSEM NEMOCNÝ MÁM VELKOU CHUŤ K JÍDLU. BĚHÁM VENKU. CHODÍM DO ŠKOLY. CÍTÍM SE DOBŘE. PRACOVNÍ LIST

4 MÁM VELKOU CHUŤ K JÍDLU. BĚHÁM VENKU. CHODÍM DO ŠKOLY. CÍTÍM SE DOBŘE. KDYŽ JSEM ZDRAVÝ BOLÍ MĚ V KRKU. CÍTÍM SE SLABÝ LEŽÍM V POSTELI. NIC MĚ NEBAVÍ. POTÍM SE. MÁM TEPLOTU. NECHODÍM DO ŠKOLY. BOLÍ MĚ BŘICHO. JE MI ŠPATNĚ. NEMÁM CHUŤ K JÍDLU. PRACOVNÍ LIST

5 JSOU VŠUDE A NIKDE A NIKDE A VŠUDE. ČÍHAJÍ NA NÁS, NEVÍME KDE, VYHLÍDNOU SI NÁS, NEVÍME KDY. ROZNÁŠET PO LIDECH CHŘIPKU A NEMOCI JE JEJICH ZAMĚSTNÁNÍ. ZAKUCKÁM SE,KDYŽ POLYKÁM PRÁŠEK, ALE KUCKÁM A POLYKÁM, DOKUD HO NESPOLKNU A NEMŮŽU ŘÍCT:,,TADY MÁŠ, BACILE. A KOUKEJ ZE MĚ MAZAT." MILENA LUKEŠOVÁ, JAK TO CHODÍ NA SVĚTĚ.

6 ZELENÁ SVÍTÍ, PŘEJÍT SMÍM, NA ČERVENOU VŽDY, KDYŽ STOUPNU NA SCHODY, MUSÍM VIDĚT POD OHEŇ PÁLÍ, POZOR DÁM, NA ZÁPALKY POLÉVKA I ČAJ SE VAŘÍ, POZOR,AŤ TĚ NEOPAŘÍ. VODA HROZÍ, POZOR DEJ, SÁM TAM NIKDY NEVSTOUPEJ. NENÍ KAŽDÁ ROSTLINA JEDLÁ JAKO PRÁŠKY NEJSOU NA HRANÍ MĚL BYCH PO NICH NA KOLE UŽ JEZDÍM HRAVĚ, VŽDY S HELMOU NA SVÉ ZASTAVÍM. NOHY. NEŠAHÁM. MALINA. BOLENÍ. HLAVĚ. ZASTAVÍM NOHY NEŠAHÁM MALINA BOLENÍ HLAVĚ PRACOVNÍ LIST

7 ZPĚT

8 http://www.urazneninahoda.cz/dokumenty/unn_plakat y.pdf http://www.urazneninahoda.cz/pexeso.h tml ÚRAZ NENÍ NÁHODA! ÚRAZ NENÍ NÁHODA! ÚRAZ NENÍ NÁHODA!

9

10

11

12 120

13 http://www.projektprvouka.cz/


Stáhnout ppt "BOLÍ MĚ V KRKU. CÍTÍM SE SLABÝ LEŽÍM V POSTELI. NIC MĚ NEBAVÍ. POTÍM SE. MÁM TEPLOTU. NECHODÍM DO ŠKOLY. BOLÍ MĚ BŘICHO. JE MI ŠPATNĚ. NEMÁM CHUŤ K."

Podobné prezentace


Reklamy Google