Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Vítáme Vás … Zafíra SK CZ. Základy zdraví jsou obecně známy… A jak na to? A jak na to? 1.Harmonizace životní energie 2.Pitný režim - tělo obsahuje 65-80%

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Vítáme Vás … Zafíra SK CZ. Základy zdraví jsou obecně známy… A jak na to? A jak na to? 1.Harmonizace životní energie 2.Pitný režim - tělo obsahuje 65-80%"— Transkript prezentace:

1 Vítáme Vás … Zafíra SK CZ

2 Základy zdraví jsou obecně známy… A jak na to? A jak na to? 1.Harmonizace životní energie 2.Pitný režim - tělo obsahuje 65-80% vody 3.Detoxikace - než cokoli začnu 4. Vyvážené PH a strava bez diet 5. Přirozený pohyb...a doplňky, pokud jich je potřeba

3 JE KOLOBĚH VODY NARUŠEN ZÁSAHEM ČLOVĚKA? Koloběh vody je cca 30ti letý cyklus. Dle studie NASA došlo k tak velkému znečištění planety za posledních 60 let, jak od jejích vzniku, Nezávidíme vodárnám. Upravovat vodu kyselou a plnou bakterií i mnohdy toxickou na vodu zdraví neškodnou je těžký úkol. Jednoduchou domácí filtrací pak z této substance děláme vodu pitnou!

4 vypijeme asi 3 litry/denně co s vodou pijeme? vypijeme asi 3 litry/denně co s vodou pijeme? Chlor a jeho deriváty, těžké kovy, herbicidy, pesticidy, dusičňany, bakterie, plísně, ale i potřebné minerály.

5 ŘEŠENÍ JE ZDE!!! Klasik Cooler Reverzní osmóza FP 4 chlor

6 FP 3 momentálně všude vyhrává ! Nejekonomičtější provoz na trhu ! 1 litr = 10-20 hal. … místo 1 pet lahve 100 litrů vody!

7 Představ si, že je na světě místo, kde lidé jen otočí kohoutkem a teče čistá voda. A oni jdou do obchodu a draze nakupují starou mrtvou vodu v láhvích. To není možné. Tak hloupí lidé nemohou přece nikde být !!!

8 Změkčování vody Co půl roku jeden stupeň, tedy za tři roky je z A - E Kupujete spotřebiče typu AA? Proč, když 1mm kamene zvýší spotřebu energie o 20%

9 Energetizace vody Magnetizace Magnetizace Pi-voda Pi-voda Diamantová voda Diamantová voda Levitovaná voda Levitovaná voda Láva – skalární energie BPW Láva – skalární energie BPW Léčení energiemi je známo od nepaměti…

10 Vyčištěnou vodu následně energetizujeme - BPW: Pitím této vody se energie převádí do těla. Voda má tedy účinky detoxikační, energetické a výživové. Pitím této vody se energie převádí do těla. Voda má tedy účinky detoxikační, energetické a výživové. Energizuje a harmonizuje vodu na původní frekvenci – 7,8 Hz a maže její paměť. Energizuje a harmonizuje vodu na původní frekvenci – 7,8 Hz a maže její paměť. Voda je svou strukturou podobná vodě, kterou máme v buňkách, takže ji buněčné stěny lépe absorbují. Voda je svou strukturou podobná vodě, kterou máme v buňkách, takže ji buněčné stěny lépe absorbují. Molekula vody před a po BPW. Rozhodli jste se změnit svůj životní styl? Nastavte si svůj pitný režim.

11 Pouze 1gr odpadů, kyselin a jedů usazených denně dělá 365gr za rok. Za 10 let 3,65kg, Za 50 let je to více jak 18kg usazenin!! PS: nezapoměňte, že při očistě – detoxikaci je nutno zvýšit pitný režim! Naše zdraví je v nebezpečí!

12 Zdraví a vyvážená strava Co do těla dáte, to tam najdete. Po dietě vždy přiberu, jen to slovo slyším... citát Pavlovská znaky překyseleného trávení-nízké PH: JOJO efekt, celulitida, problémy od zhoršení vidění přes start cukrovky až po start rakoviny. Tělo neumí tvořit zásady, jen překyselení! znaky překyseleného trávení-nízké PH: JOJO efekt, celulitida, problémy od zhoršení vidění přes start cukrovky až po start rakoviny. Tělo neumí tvořit zásady, jen překyselení!

13 Co je vyvážená strava ? Nejen jídlem živ je člověk. Vyvarujte se rad … nejíst přílohy, nejíst večer, dělená strava... Poslouchejte tělo, ví co chce (pozor na alkohol). Neničte si energii potravin - mikrovlnky, indukce apod. Nejjednodušší systém - hlídejte si pitný režim a PH. Obezita je zpravidla téměř vždy znakem povýživy!

14 Trocha pohybu neškodí v jakémkoli množství. Kdo se nehýbe, jako by nežil. Co k tomu dodat? Snad jen všeho s mírou.

15 Potravinové doplňky Definujte slovo doplněk... momentálně největší byznys Pokud je nutné, pak cíleně... zvednout PH – rybičky, vápník, sodík, hořčík, fosfor krvetvorba – červená řepa, železo cukrovka – borůvky, chrom klouby – jíst chrupavky, čistá voda Ledviny, játra, lymfy – Aloe Vera, osmotická voda Atd. Atd. Pozor na multivitamíny, extra 100 bylin, 1000mg vitaminu C, 100% vstřebatelnost a další, použijte vždy „selský rozum“ jak je to v přírodě?

16 Pijte čistou vodu z kohoutku… …a Vaše zdraví Vám poděkuje! Naslouchejte svému tělu, uslyšíte, jak mluví o skvělé vodě z našich filtrů. jak mluví o skvělé vodě z našich filtrů.

17 Být zdravý nejsou žádné čáry Stačí dodržovat pár zásad: - naučit se vnímat energii - naučit se vnímat energii - dodržovat pitný režim - dodržovat pitný režim - 1- 2x do roka vnitřní očistu - 1- 2x do roka vnitřní očistu - vyvážená strava - vyvážená strava - trocha pohybu - trocha pohybu - popř. nějaké doplňky stravy - popř. nějaké doplňky stravy

18 Děkuji za pozornost... Radomír Hrbáč, tel. 604422442 Radomír Hrbáč, tel. 604422442 e-mail: info@aquasolutions.cz e-mail: info@aquasolutions.czinfo@aquasolutions.cz www.aquasolutions.cz www.aquasolutions.cz www.aquasolutions.cz


Stáhnout ppt "Vítáme Vás … Zafíra SK CZ. Základy zdraví jsou obecně známy… A jak na to? A jak na to? 1.Harmonizace životní energie 2.Pitný režim - tělo obsahuje 65-80%"

Podobné prezentace


Reklamy Google