Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

1. rada Aby brambory neklíčily, je potřeba vložit do pytle s bramborami jablko. Ne, správně je: Kupte očištěné brambory nebo hranolky, dejte je do mrazničky.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "1. rada Aby brambory neklíčily, je potřeba vložit do pytle s bramborami jablko. Ne, správně je: Kupte očištěné brambory nebo hranolky, dejte je do mrazničky."— Transkript prezentace:

1

2 1. rada Aby brambory neklíčily, je potřeba vložit do pytle s bramborami jablko. Ne, správně je: Kupte očištěné brambory nebo hranolky, dejte je do mrazničky a mějte je tam i celý rok.

3 2. rada Než vlijete těsto do formy, vymažte ji tukem a vysypte moukou nebo strouhankou. Ne, správně je: V obchodě za rohem prodávají hotové zákusky. Není to daleko a je to bez práce.

4 3. rada Když se vám podaří přesolit polévku, hoďte do ní, ještě během vaření kousek brambory. Ne, správně je: Vaše rodina má být ráda, že jste vůbec něco uvařila a je jedno, jestli je to k jídlu.

5 4. rada Bolí vás hlava? Vezměte citron, rozkrojte jej na polovinu a potřete si jim čelo. Bolest ustoupí. Ne, správně je: Vezměte citron, rozkrojte jej na polovinu, hoďte jej do sklenice s tequilou a vypijte. Hlava vás bude bolet dál, ale budete příliš opilá na to, aby vám to vadilo.

6 5. rada Aby vám láhev vína při otevírání neklouzala, zabalte ji do utěrky. Ne, správně je: Oblečte si něco sexy a zaklepejte na dveře souseda.

7 6. rada Zůstalo vám víno? Zmrazte jej do kostek ledu a použijte na ochucení masa a omáček. Ne, správně je: Cože, zbytky vína? Něco takového neznám!

8


Stáhnout ppt "1. rada Aby brambory neklíčily, je potřeba vložit do pytle s bramborami jablko. Ne, správně je: Kupte očištěné brambory nebo hranolky, dejte je do mrazničky."

Podobné prezentace


Reklamy Google