Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Právní požadavky v ochraně životního prostředí Ochrana ovzduší Sdružení poradců Ochrana ovzduší1Sdružení poradců.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Právní požadavky v ochraně životního prostředí Ochrana ovzduší Sdružení poradců Ochrana ovzduší1Sdružení poradců."— Transkript prezentace:

1 Právní požadavky v ochraně životního prostředí Ochrana ovzduší Sdružení poradců Ochrana ovzduší1Sdružení poradců

2 Co má teď dělat provozovatel stávajícího zdroje? Zjistit, zda jeho zdroj spadá mezi vyjmenované zdroje –Podívat se, zda je jeho zdroj mezi vyjmenovanými v Příloze č. 2, kódy skupin –Pokud ne, vypočítat, zda zdroj nespadá do některého z kódů skupiny 11 Pokud zdroj mezi vyjmenované zdroje nespadá, již toho moc dělat nemusí Sdružení poradcůOchrana ovzduší2 ? Jít se oběsit?

3 Co má teď dělat provozovatel stávajícího zdroje? Mám spalovací zdroj na pevná paliva o celkovém jmenovitém tepelném příkonu od 10 do 300 kW včetně, který slouží jako zdroj tepla pro teplovodní soustavu ústředního vytápění? Zajistit první kontrolu technického stavu a provozu do Provozovat zdroj v souladu s požadavky zákona nejpozději od Sdružení poradcůOchrana ovzduší3 ? Jít se oběsit?

4 Sdružení poradců Systémy managementu Ochrana životního prostředí Poradenství, školení, audity Ing. Alena Švarcová Na Hájku Praha Ing. Jiří Seger Veverkova Praha Ochrana ovzduší4Sdružení poradců Mgr. Hana Nečesalová Drdlova Žďár nad Sázavou


Stáhnout ppt "Právní požadavky v ochraně životního prostředí Ochrana ovzduší Sdružení poradců Ochrana ovzduší1Sdružení poradců."

Podobné prezentace


Reklamy Google