Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Postupy ve zpracování žádosti k projektu ČŘB II v roce 2009  05.03.2009 presentace projektu pracovníkům MŽP a SFŽP  23.03.2009 vyhlášená 9. kontinuální.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Postupy ve zpracování žádosti k projektu ČŘB II v roce 2009  05.03.2009 presentace projektu pracovníkům MŽP a SFŽP  23.03.2009 vyhlášená 9. kontinuální."— Transkript prezentace:

1 Postupy ve zpracování žádosti k projektu ČŘB II v roce 2009  presentace projektu pracovníkům MŽP a SFŽP  vyhlášená 9. kontinuální výzva  presentace a konzultace projektu s JASPERS v Brně  KPS  dopracování žádosti s Aquaplusem  jednání s JASPERS ve Vídni  konference MŽP a JASPERS, kde byl projekt Čistá řeka Bečva II, společností JASERS vyhodnocen jako momentálně nejlepší projekt v ČR  dopracování žádosti dle doporučení JASPERS  předložení žádosti na SFŽP a zahájení formální kontroly žádosti  odeslání žádosti k neformální kontrole EK  jednání s ředitelem Odbor fondů EU  neformální připomínky EK  požadavek SFŽP na doplnění formálních náležitostí žádosti do 3 týdnů  doplněny požadavky SFŽP a EK až na 2 územní rozhodnutí s nabytím právních mocí  neformální upřesňující dotazy em od SFŽP  dopracováno  další požadavek na doplnění  jednání s ředitelem Odbor fondů EU ze kterého vyplynulo že požadavky SFŽP jsou skutečně formálního charakteru a že doporučuje pokračovat v kontrole s tím, že doplníme doklady až naběhnou ve správních řízení. Měla by probíhat specifická kontrola, která bude náročná jak technicky tak i časově.  žádost na ředitele Odbor fondů EU  souhlas ředitele Odbor fondů EU se zahájením specifické kontroly  ředitele Odbor fondů EU Podmínky přijatelnosti OPŽP č. 7, náměstek Valdman  presentace ČŘB II v Bruselu.  vyhlášení Podmínek přijatelnosti OPŽP č. 7, verze 02  připomínky JASPER k „Velké žádosti o dotaci  školení k Podmínkám přijatelnosti OPŽP č. 7  jednání VaK a.s. Vsetín a starostové na Maštaliskách - prezentace ČŘB II  seminář ÚHOS - IN HAUS zadávání  Rada Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko  projednání žádosti SFŽP, MŽP – připomínky specifické kontrole SFŽP  SFŽP projednání Podmínek přijatelnosti OPŽP č. 7, verze 2  Rada sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko  Neformální informace o aktuálním stavu přípravy ČŘB II VaK Vsetín, a.s., předseda představenstva, SOMV a DUIS, s.r.o.

2 Postupy ve zpracování žádosti k projektu ČŘB II v roce 2010  jednání DUIS – o možnosti způsobu provozování – závěr – samostatné provozování  Mze Skácel – změna PRVAK ZL kraje Podmínky OPŽP č. 7, verze 2 – infrastrukturu provozuje SOMV  Seznámení nového ředitele VaK Vsetín, a.s. s projektem ČŘB (ještě neměl předanou funkci)  Jednání Urc – změna PRVAK ZL kraje  DUIS – MŽP, SFŽP, konzultanti Krofta a Young - zápis  Rada SOMV rozšířená o předsedu představenstva a ředitele VaK, a.s. Vsetín – provozovat sami  Ing. Kudlík a DUIS → MŽP, Ing. Kříž, SFŽP - zápis  jednání starostka Vsetín  jednání Ing. Kudlík, vedení VaK, a.s. Vsetín a předseda představenstva VaK, a.s. Vsetín  jednání Ing. Kudlík, vedení měst Rožnov p. R. a Valašské Meziříčí  předložení aktualizované žádosti – zpracování připomínek SFŽP  jednání Ing. Jirout  upřesňující připomínky SFŽP k žádosti  vedení VaK Vsetín, a.s., Ing. Kudlík, Mgr. Konečný, JUDr. Orbesová – naplnění vlastnického modelu  Dopis představenstva VaK Vsetín, a.s.  dopracování upřesňujících podmínek SFŽP do žádosti Plánovaný postup ve zpracování žádosti projektu ČŘB II v roce 2010  – předložení Velké žádosti EK (Příloha XXXI podle článku 39 až 41 Nařízení (ES) č. 1083/2006  ŘV OPŽP – schválení žádosti  Duben – doplnění příloh k žádosti dle požadavků SFŽP  Duben – odeslání žádosti EK


Stáhnout ppt "Postupy ve zpracování žádosti k projektu ČŘB II v roce 2009  05.03.2009 presentace projektu pracovníkům MŽP a SFŽP  23.03.2009 vyhlášená 9. kontinuální."

Podobné prezentace


Reklamy Google