Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Š KOLNÍ JÍDELNA Vnitřní řád - stručný výpisek. V NITŘNÍ ŘÁD ŠKOLNÍ JÍDELNY Do ŠJ je povolen vstup pouze strávníkům s platnou přihláškou Strávník je povinen.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Š KOLNÍ JÍDELNA Vnitřní řád - stručný výpisek. V NITŘNÍ ŘÁD ŠKOLNÍ JÍDELNY Do ŠJ je povolen vstup pouze strávníkům s platnou přihláškou Strávník je povinen."— Transkript prezentace:

1 Š KOLNÍ JÍDELNA Vnitřní řád - stručný výpisek

2 V NITŘNÍ ŘÁD ŠKOLNÍ JÍDELNY Do ŠJ je povolen vstup pouze strávníkům s platnou přihláškou Strávník je povinen zaplatit zálohu na čipovou kartu 92,- Kč

3 V YDÁVÁNÍ OBĚDŮ Pro žáky ZŠ 11:45 - 14:00 hodin

4 ŠATNA Žáci si odloží tašky a svršky v šatně Šatna není dostatečně zabezpečena proti krádeži Neodkládejte si v šatně cenné věci

5 Při čekání na jídlo dodržují žáci pravidla slušného chování Při jídle dodržují pravidla slušného stolování

6 Jídlo a nápoje se konzumují v sedě u stolu. Je zakázáno vynášet oběd ze školní jídelny.

7 O BJEDNÁNÍ OBĚDŮ Oběd musí být objednaný den dopředu, jinak strávník oběd nedostane. Po nemoci je možné objednat oběd do 8:00 hodin daného dne.

8 ÚČET  HOTOVOSTNĚ Vkládání peněz na účet probíhá každé pondělí v kanceláři ŠJ od 7:00 do 14:00 hodin  BEZHOTOVOSTNĚ Česká spořitelna číslo účtu: 35-1422776399/0800

9 Při ztrátě nebo poškození čipové karty je strávník povinen zaplatit zálohu na novou kartu Záloha za ztracenou nebo počkozenou čipovou kartu se nevrací.

10 NEMOC Žáci, kteří onemocní, si mohou oběd telefonicky odhlásit do 8:00 hodin. Oběd je možno odhlásit pomocí webových stránek ŠJ: www.sjhradska.cz opět do 8:00 hodin daného dne. www.sjhradska.cz V první den nemoci mají žáci možnost vyzvednout si oběd do jídlonosiče.


Stáhnout ppt "Š KOLNÍ JÍDELNA Vnitřní řád - stručný výpisek. V NITŘNÍ ŘÁD ŠKOLNÍ JÍDELNY Do ŠJ je povolen vstup pouze strávníkům s platnou přihláškou Strávník je povinen."

Podobné prezentace


Reklamy Google