Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Hasiči zasahují nejen u požárů, ale i u povodní, jiných živelných pohrom, ekologických haváriích a pomáhají při dopravních nehodách.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Hasiči zasahují nejen u požárů, ale i u povodní, jiných živelných pohrom, ekologických haváriích a pomáhají při dopravních nehodách."— Transkript prezentace:

1

2 Hasiči zasahují nejen u požárů, ale i u povodní, jiných živelných pohrom, ekologických haváriích a pomáhají při dopravních nehodách.

3 HZS – seskupení rozpočtových organizací s názvem Hasičský záchranný sbor České republiky, kde vykonávají práci hasiče jako své hlavní povolání. Hasiči májí základnu, ze které vyjíždějí po daných okresech ČR a někdy mohou jet na výpomoc do vedlejších okresů a při nejhorším i do jiných zemí v okolí ČR.

4  Do práce se lidé z okolních vesnic či měst dostávají autem, taxíkem, vlakem nebo autobusem a tak je to i v městech, kde daná práce je. Jeden kilometr je může průměrně vyjít na 7-10Kč.  Doprava: autobus, taxi, vlak, auto, (když bydlíte poblíž ¨za rohem¨ tak se dá jít i pěšky)  Hasič musí být na pracovišti vždy včas.

5  Hasiči mají za výhody: volnější pohyb po městě, zdarma nějaké léky apod., volnější pracovní doba(když není mnoho případů)  Nevýhody: brzké vstávání, málo času pro soukromý život, musí být k dispozici.(vždy a všude)

6  Průměrný plat hasiče: 26089Kč

7

8  Vytvořila: Eliška Věprovská  Zdroje: forjobs.com platy.cz vl. zdroje


Stáhnout ppt "Hasiči zasahují nejen u požárů, ale i u povodní, jiných živelných pohrom, ekologických haváriích a pomáhají při dopravních nehodách."

Podobné prezentace


Reklamy Google