Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Cesta do třetího rozměru Pokud změníme způsob pohledu, máme šanci vidět SKRYTÉ SVĚTY.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Cesta do třetího rozměru Pokud změníme způsob pohledu, máme šanci vidět SKRYTÉ SVĚTY."— Transkript prezentace:

1

2 Cesta do třetího rozměru Pokud změníme způsob pohledu, máme šanci vidět SKRYTÉ SVĚTY

3 Západní odborníci zkoumali účinky nového způsobu pohledu na mozek a zjistili, že se dostavuje dostavují s otevřenýma očima, Doporučuje se nejen takový 3D obrázek objevovat, ale také jej pak po určitou dobu prohlížet, až vzniká stav hluboké relaxace. ale často jogínům v meditačních stavech. hluboké uvolnění, které začíná alfa vlnami, které se jen málokdy

4 Soustřed‘te se na dva pomocné body nad obrázkem a,,zašilhejte“ tak, aby vznikl mezi nimi třetí bod. Uvolněte se a přibližte se očima k obrázku, asi na 20 cm. Postup: Potom přeneste takto rozostřený pohled níže do obrázku a pomalu se od něho vzdalujte.

5 Kruhy

6 Uzdravující energetická mísa

7 Stejný postup bez pomocných bodů Výřez

8 Květina

9 Kulatá forma

10 Brouk

11 Jeskyně

12 Koule s nápisem

13 Lev

14 Růže

15 Ryby

16 Penízky v prostoru

17 Žena v trávě

18 Váza s růží

19 Pohár

20 Hvězdičky

21 Vy, kterým se hned napoprvé nepodařilo tyto nádherné plastické obrázky uvidět, nezoufejte a mějte trpělivost. Než odešlete tuto prezentaci někomu ze svých přátel, můžete si j i někde v počítači uložit a občas se k ní vracet. Výsledek a vaše odměna v podobě klidu, krásy a bezpečí se jistě brzy dostaví.


Stáhnout ppt "Cesta do třetího rozměru Pokud změníme způsob pohledu, máme šanci vidět SKRYTÉ SVĚTY."

Podobné prezentace


Reklamy Google