Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jednoho dne jistý nevidomý muž seděl na schodech před budovou s kloboukem na nohou a tabulí s nápisem: "Jsem slepý. Prosím, pomozte mi."

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jednoho dne jistý nevidomý muž seděl na schodech před budovou s kloboukem na nohou a tabulí s nápisem: "Jsem slepý. Prosím, pomozte mi.""— Transkript prezentace:

1 Jednoho dne jistý nevidomý muž seděl na schodech před budovou s kloboukem na nohou a tabulí s nápisem: "Jsem slepý. Prosím, pomozte mi."

2 Šel kolem moudrý člověk a viděl, že slepec má v klobouku jen pár drobných. Sehl se, a přihodil nějaké mince, a potom, bez toho, aby se zeptal, vzal tabuli a na druhou stranu napsal jinou větu…

3 Odpoledne se moudrý muž vracel stejnou cestou a viděl, že slepcův klobouk je plný mincí i bankovek. Slepec poznal mužův krok a zeptal se, zda to byl on, kdo mu přepsal tabuli, a co tam napsal…

4 Moudrý člověk odpověděl: "Nic, co by nebyla pravda. Jen jsem dal tvým řádkům jinou podobu." Usmál se a odešel…

5 A slepec se nikdy nedozvěděl, že na tabuli stálo: "Je jaro, ale já ho nemohu vidět."

6 Změň svou strategii, když se věci nedaří a uvidíš, že se to obrátí k lepšímu…

7 Když nepošleš tento e-mail dál, nic se nestane. Ale můžeš ho poslat těm, kteří si podle Tebe jaro vidět zaslouží, i když je to někdy těžké...... !!!


Stáhnout ppt "Jednoho dne jistý nevidomý muž seděl na schodech před budovou s kloboukem na nohou a tabulí s nápisem: "Jsem slepý. Prosím, pomozte mi.""

Podobné prezentace


Reklamy Google