Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Co jsou LP a odkud se berou? Proč jsou LP (nejen) pro policejní službu tak zásadní? Jaké povinnosti a nároky jsou s LP spojeny? Kdo může kontrolovat váš.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Co jsou LP a odkud se berou? Proč jsou LP (nejen) pro policejní službu tak zásadní? Jaké povinnosti a nároky jsou s LP spojeny? Kdo může kontrolovat váš."— Transkript prezentace:

1 Co jsou LP a odkud se berou? Proč jsou LP (nejen) pro policejní službu tak zásadní? Jaké povinnosti a nároky jsou s LP spojeny? Kdo může kontrolovat váš výkon služby z hlediska LP? S těmito a s celou řadou dalších obecných otázek se můžete setkat v kurzu s tutorskou podporou Základy lidských práv. Tento kurz je jedním z nástupnických kurzů původního kurzu: Základy lidských práv, profesní etiky, rovných příležitostí a problematika korupce. Pokud jste původní kurz již absolvovali, zvažte, zda je pro vás přínosné absolvovat i tento kurz. Následuje ukázka ze studijní opory kurzu a několik dalších informací …

2

3 Několik důležitých otázek a odpovědí  Patřím do cílové skupiny kurzu? Jen pokud jste příslušník/ce nebo zaměstnanec/kyně Policie ČR.  Budu muset kvůli studiu někam dojíždět? Ne: studium je 100% distanční, přes e-learningový portál na internetu.  Kolik budu mít na studium kurzu času? Maximálně jeden měsíc.  Co je nutné udělat pro absolvování kurzu? Především se přihlásit, prostudovat si studijní oporu kurzu na portálu a složit závěrečnou zkoušku ve formě online autotestu.  Bude mě studium něco stát? Studium je poskytováno zdarma. Bude vás to ale stát několik hodin vašeho času, trpělivost a myšlenkové úsilí.  Kde se dozvím více? U manažerky vzdělávání: Mgr. Radka Mlejnková e-mail (internet): mlejnkovaradka@gmail.com; tel. 974 845 507mlejnkovaradka@gmail.com


Stáhnout ppt "Co jsou LP a odkud se berou? Proč jsou LP (nejen) pro policejní službu tak zásadní? Jaké povinnosti a nároky jsou s LP spojeny? Kdo může kontrolovat váš."

Podobné prezentace


Reklamy Google