Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost číslo prioritní osy 7.1 název osy: Počáteční vzdělávání Projekt „Učme se podnikat!“ Žadatel: LAG Podralsko.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost číslo prioritní osy 7.1 název osy: Počáteční vzdělávání Projekt „Učme se podnikat!“ Žadatel: LAG Podralsko."— Transkript prezentace:

1 Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost číslo prioritní osy 7.1 název osy: Počáteční vzdělávání Projekt „Učme se podnikat!“ Žadatel: LAG Podralsko o.s.

2 Dotazník pro studenty •Cíl: zjištění spokojenosti studentů s úrovní přednášek a seminářů,pořádaných v rámci projektu „Učme se podnikat!“ •Očekáváme: zjištění nač bychom měli klást větší důraz, co by studenty zajímalo, co by jim pomohlo při rozhodování o volbě budoucího povolání.

3 Dotazník pro studenty Obsahuje 15 otázek, zaměřených na spokojenost studentů s kurzy, tématy, zjištění zájmu studentů o jednotlivá témata, včetně snahy o zjištění, zda realizace kurzů může studentovi pomoci při jeho dalším uplatnění na trhu práce nebo při dalším studiu.

4 Dotazník pro pedagogy Cíl •zjistit Váš názor na projekt „Učme se podnikat!“ •jednotlivé prezentované moduly •přístup lektorů •potřebnost tématu •možnost Vaší případné metodické pomoci studentům při přípravě jejich podnikatelských záměrů.

5 Dotazník pro pedagogy Obsahuje 9 otázek, zaměřených na názor pedagogů na jednotlivá prezentovaná témata, jejich potřebnost a význam. Dále na možnou pomoc studentům při přípravě na budoucí povolání nebo studium a ochotu spolupráce při tvorbě podnikatelských záměrů.

6 Webové stránky projektu www.ucmesepodnikat.cz www.ucmesepodnikat.cz

7 MOODLE (přístup z webových stránek projektu) Studijní materiály, e-learningové testy a posléze diskuzní fórum bude studentům a učitelům přístupné prostřednictvím nástroje MOODLE: http://moodle.cz//  softwarový nástroj pro tvorbu výukových systémů a elektronických kurzů v prostředí internetu  je považován za standard, současně je využíván mnoha školami v České republice  Autoři kurzů mají v Moodle k dispozici řadu modulů, tedy stavebních kamenů kurzu, z nichž sestavují jeho obsah V prostředí MOODLE budeme využívat zejména:  studijní materiály ke stažení  diskusní fóra s možností odebírání příspěvků e-mailem  zadávání úkolů účastníkům kurzu  automaticky vyhodnocované testy složené z různých typů testových úloh Přístup bude umožněn registrovaným učitelům a studentům na základě přidělení jména a hesla

8 MOODLE přístup z www.ucmesepodnikat.cz/vyuka úvodní stránka MOODLEwww.ucmesepodnikat.cz/vyuka

9 MOODLE přístup z www.ucmesepodnikat.cz/vyuka Přihlášeníwww.ucmesepodnikat.cz/vyuka

10 MOODLE přístup z www.ucmesepodnikat.cz/vyuka Ukázka testuwww.ucmesepodnikat.cz/vyuka

11 MOODLE přístup z www.ucmesepodnikat.cz/vyuka Zobrazení pro studenty k zápisu do kurzuwww.ucmesepodnikat.cz/vyuka

12 Děkujeme za pozornost! PhDr. Dagmar Strnadová Miroslava Váradiová Jindřich Šolc LAG Podralsko o.s. tel.: +420 774 400 397 e-mail: manager@lagpodralsko.commanager@lagpodralsko.com


Stáhnout ppt "Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost číslo prioritní osy 7.1 název osy: Počáteční vzdělávání Projekt „Učme se podnikat!“ Žadatel: LAG Podralsko."

Podobné prezentace


Reklamy Google