Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Pamětní Jeseniova plaketa České anatomické společnosti Může být udělena za dlouholetý příspěvek Může být udělena za dlouholetý příspěvek k rozvoji morfologických.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Pamětní Jeseniova plaketa České anatomické společnosti Může být udělena za dlouholetý příspěvek Může být udělena za dlouholetý příspěvek k rozvoji morfologických."— Transkript prezentace:

1

2 Pamětní Jeseniova plaketa České anatomické společnosti Může být udělena za dlouholetý příspěvek Může být udělena za dlouholetý příspěvek k rozvoji morfologických oborů v České republice v oblasti výzkumu i výuky a to bez ohledu na státní příslušnost a členství v ČAS. Podnětem k udělení je obvykle významné životní jubileum. Návrh může podat kterýkoliv člen ČAS. Je předkládán výboru společnosti, který o udělení rozhodne budˇ ve vzájemné shodě nebo hlasováním k rozvoji morfologických oborů v České republice v oblasti výzkumu i výuky a to bez ohledu na státní příslušnost a členství v ČAS. Podnětem k udělení je obvykle významné životní jubileum. Návrh může podat kterýkoliv člen ČAS. Je předkládán výboru společnosti, který o udělení rozhodne budˇ ve vzájemné shodě nebo hlasováním

3

4 Pamětní Jeseniova plaketa České anatomické společnosti Prof. MUDr. Jaroslav Kos (2007) Prof. MUDr. Radomír Čihák, DrSc. (2008) Prof. MUDr. Jiří Heřt, DrSc. (2008) Prof. MUDr. Josef Stingl, CSc. (2010) Prof. MUDr. Rastislav Druga, DrSc. (2010) Prof. MUDr. Miloš Grim, DrSc. (2011) Prof. MUDr. Libor Páč, DrSc. (2011) Prof. MUDr. RNDr. Jaroslav Slípka, DrSc. (2011) Doc. MUDr. Rudolf Linc, CSc. (2011) Doc. MUDr. Jitka Kočová, CSc. (2012)

5 Čestné členství České anatomické společnosti Může být uděleno za zásluhy o rozvoj morfologických oborů v České republice v oblasti výzkumu i výuky a to bez ohledu na státní příslušnost a členství v ČAS. Návrh může podat kterýkoliv člen ČAS. Je předkládán výboru společnosti, Může být uděleno za zásluhy o rozvoj morfologických oborů v České republice v oblasti výzkumu i výuky a to bez ohledu na státní příslušnost a členství v ČAS. Návrh může podat kterýkoliv člen ČAS. Je předkládán výboru společnosti, který o udělení rozhodne budˇ ve vzájemné shodě nebo hlasováním který o udělení rozhodne budˇ ve vzájemné shodě nebo hlasováním http://cas.lf1.cuni.cz

6 Doposud udělená čestná členství Prof. MUDr. Gustáv Čierny, DrSc. Prof. MUDr. Radomír Čihák, DrSc. Prof. MUDr. Milan Dokládal, CSc Prof. MUDr. Oldřich Eliška, DrSc. Prof. MUDr. Richard Jelínek, DrSc. Prof. MUDr. Jindřich Martínek, DrSc. MUDr. Zdeněk Rychter, CSc. Prof. MUDr. RNDr. Jaroslav Slípka, DrSc. Prof. MUDr. Václava Konrádová, DrSc., Doc. MUDr. Rudolf Linc Prof. MUDr. Pavel Petrovický, DrSc.


Stáhnout ppt "Pamětní Jeseniova plaketa České anatomické společnosti Může být udělena za dlouholetý příspěvek Může být udělena za dlouholetý příspěvek k rozvoji morfologických."

Podobné prezentace


Reklamy Google