Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

…od myšlenky k realizaci franchisingového konceptu. The PUB Franchising s.r.o.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "…od myšlenky k realizaci franchisingového konceptu. The PUB Franchising s.r.o."— Transkript prezentace:

1 …od myšlenky k realizaci franchisingového konceptu. The PUB Franchising s.r.o.

2 Základní údaje o společnosti Název společnosti: The PUB Franchising, s.r.o. Adresa: Prešovská 16, Plzeň www stránkywww.thepub.czwww.thepub.cz nebo mezinárodní www.thepubworld.com Společnost byla zapsána do obchodního rejstříku v roce 2006.

3 Jsme mladá dynamická společnost, která se zabývá šířením konceptu The PUB - Pilsner Unique Bar. V rámci tohoto franchisingového konceptu je budován řetězec pivních barů a restaurací. Jde stále ještě o relativně nový jev v oblasti gastronomie: - nový druh zábavy a komunikace - unikátní distribuční kanál - jedinečnost v propojení přes internet Kdo jsme?

4 Každý člen tohoto konceptu je součástí získává přístup k veškeré technologii a know- how. Našim franchisantům poskytujeme full service, který skýtá: - architektonický návrh každé provozovny - kompletní dodávku technologie - společnou nákupní politiku - společné marketingové aktivity - adopci ochranné známky - školení a servis O konceptu

5 1. Nabídnout Proč byl zvolen franchising jako způsob šíření konceptu The PUB? Chtěli jsme si udržet kontrolu nad dalším vývojem na trhu, ale neměli jsme dostatek vlastního kapitálu na budování vlastní sítě. Chtěli jsme nastavit a udržet nový standart v oblasti gastronomie a zábavy. Chtěli jsme dál vydělávat na našem know how. Měli jsme velmi poutavý a unikátní koncept a spoustu dalších nápadů, jak ho dál zdokonalovat.

6 Co přináší franchising? Franchising nám i našim franchisantům přináší soubor konkurenčních výhod: - úspory z rozsahu, - silnější vyjednávací pozici s dodavateli atd. Franchisanty osvobozuje od aktivit, které jen velmi těžko mohou vykonávat se stejnou efektivitou jako centrála. Franchising nám (poskytovatelům franchisy) přináší větší rychlost při šíření našeho konceptu a umožňuje větší přísun kapitálu do projektu řetězce barů The PUB.

7 Problémy spojené s franchisingem Kritický je výběr vhodného franchisanta: → franchisant musí pochopit principy franchisingu a musí se naučit akceptovat, že platí za používání cizího know-how Problematický je dohled centrály nad fungováním franchisanta Čím větší je dohled, tím je koncept úspěšnější !!!

8 Koncept The PUB … a historie srpen 2005 - otevřen bar The PUB Plzeň (jako pilotní projekt tohoto konceptu). Jedinečnost baru spočívá v systému samoobslužných pivních výčepů - výčepní stoly centrálně napájeny ze zachlazeného pivního boxu, - pivo se k jednotlivým stolům dostává dochlazovanými pivními cestami. Po spuštění naší pilotní provozovny se nám začali sami ozývat zájemci. Nyní podepsáno 14 franch. smluv.

9 Koncept The PUB … a současnost zaveden sofistikovaný věrnostní systém The PUB Club větší tlak na partnery konceptu investice do budování silné značky přechod na úspornější technologie (využívání odpadního tepla, úsporná svítidla, indukční vařiče…) zajišťování některých nových činností centrálně (např. sanitace)

10 Koncept The PUB … a budoucnost expanze v České republice expanze do Německa vyjednávání o další mezinárodní expanzi nové aplikace do uživatelského prostředí dotykových panelů vývoj dalších prvků zábavy tisíce spokojených zákazníků

11 The PUB Franchising s.r.o., 2010 The PUB Pilsner Unique Bar …bar nové generace


Stáhnout ppt "…od myšlenky k realizaci franchisingového konceptu. The PUB Franchising s.r.o."

Podobné prezentace


Reklamy Google